Skocz do zawartości

Lanzar Vibe 421 czy Focal Solid 4 pod Focal Utopia/poliglass


zamo111
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Posiadam dwa wzmacniacze Focal Solid 4 i Lanzar Vibe 421.

Focal

 

stereo: 4x80W/4Ω lub 4x100W/2Ω

mono: 2x200W/4Ω

pasmo przenoszenia: 10 Hz - 35 kHz

sygnał/szum: >85 dB

wymiary: 300x200x45mm

 

VS

Lanzar

 

Moc 4 x 125 Wat RMS przy 4 Ohm

Moc 4 x 250 Wat Max przy 4 Ohm

Moc 2 x 500 Wat Max przy 4 Ohm w mostku

Moc 4 x 200 Wat RMS przy 2 Ohm

 

elektroniczna zwrotnica dolno i górnoprzepustowa podbicie basu z przewodową regulacją,praca w mostku przy 4 Ohm, praca w trybie stereo przy obciążeniu minimalnym 2 Ohm na kanał możliwość pracy w układzie trimodalnym pozłacane wtyki RCA, wyjście liniowe dla lewego i prawego kanału, diody LED sygnalizujące status wzmacniacza, zaawansowane obwody zabezpieczające, system łagodnego załączania i wyłączania, przewodowy sterownik basu, pasmo przenoszenia: 15 Hz - 35 kHz , stosunek sygnału do szumu: 90dB

 

 

 

 

 

Jednostka sterująca to Pioneer 88RS II

 

 

 

Głośniki to Focal Utopia 6W1 moc to 100 Rms, natomiast srednie to poliglass wraz z gwizdkami też z tej serii podpięte pod zwrotnice też od poliglass.

 

 

Tak wygląda cały zestaw i nie wiem który wzmacniacz wybrać.

Lanzar ma troche większą moc jednak nie wiem czy jest to tak sama wysoka jakośc jaką prezentuje Focal ?

 

pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda , wzmacniacze już mam tylko auto u mechanika jeszcze 2 tygodnie a ja się doczekac nie mogę wiec pytam o zdanie. Zastanawia mnie po prostu jak sie ma moc do jakości bo chyba nijak.

Tylko sprawdzenie obu na moim (tym samym) sprzęcie pokaże czy jest różnica i na czyją korzyść. Wtedy na pewno podzielę się doświadczeniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...