Skocz do zawartości

Clarion HX-D3


flyman7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie siedziałem ostatnio na ebay'u i takie coś znalazłem:

 

LINK DO EBAY

 

Ciekawe czy to tylko zmiana kosmetyczna w stosunku do HX-D2 (tak jak np. P88RS II w stosunku do P88RS) czy może całkiem inna jednostka ??

 

Po zdjęciu już widać inną kolorystykę i chyba ma zdejmowalny panel :rotfl:

 

Znalazłem jeszcze coś takiego:

 

"The Clarion HXD3 is the new version with modification and sound improvement, the main differents were, it uses more advanced 24 bit cpu / ic (inside parts) which can produce more clear and high sound performance. The display panel colors and design are different to fit customer's need. This is a special edition with limited production due to Japan manufacturing plants slow down their supplies. The Clarion HXD3 quality is the same grading as Mcintosh MX-5000."

 

Z innych źródeł wychodzi na to, że to tylko będzie w Japonii sprzedawane :wsciekly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przy obecnym kursie $ wydać 4400zł na sprzęt bez gwarancji + ew. koszta celne które podwindują to radio do prawie 5800zł nikt raczej nie zaryzykuje, szczególnie że ostatnia detaliczna cena hx-d2 w PL wynosiła 6000zł brutto z gwarancją i rachunkiem... a być może HX-D3 jest w większości tylko liftem poprzednika.

 

Ale gość z Hiszpanii go kupił i lada dzien ma coś opisać - http://www.diymobileaudio.com/forum/diyma-sq-forum-technical-advanced/119844-clarion-hx-d3.html zobaczymy, jak na razie zrobił fotki.

 

Najlepsze jest to że Clarion przyznawał się do hx-d3 że wyjdzie, ale dopiero na wiosnę i to najpierw w Japonii, a tu proszę 4 miesiace wcześniej jest już w HK..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...