Skocz do zawartości

Mały problem alledrogo


pantol89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiecie co to jest ostatni mój post w tym temacie. Promujecie nieuczciwe zagrywki, twierdząc że to ja próbuję kogoś oszukać? Nie był bym na tyle bezczelny żeby tak zrobić a potem ujawniać się na forum. Z 2 strony wpisałem w google pantol89 i znalazłem na kilku forach wzmianki o wałkach przez takiego użytkownika a konto na allegro jest zawieszone. Może zbieg okoliczności że ktoś takiego samego ma nicka, nie wiem. Jeżeli uważacie że to ja robię wałki, trudno wasza sprawa. Jak będzie miał coś do sprzedania to od niego kupcie, będziecie zadowoleni. Taką reklamę zrobił tym postem, jest taki super sprzedający, a kupujący jest be. Ja na pewno nic od niego nie kupię. Zostałem zrobiony w bambuko na 380zł.

 

Poza tym napisał że wszystko kupował przez forum tylko suba to czemu go na forum nie sprzedawał tylko też przez allegro? Liczył że nie trafi na kogoś z forum? Wiedział nie wiedział, wybronił się i ja jako kupujący bubla jestem wszystkiemu winny. Tak winny bo żebym wiedział bym nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na fiesta klub polska, tak kiedyś miałem mały problem ale nie było to ze wzg. na to że robiłem kogoś w bambuko tyle że nie wysłałem paczek tylko i wyłącznie z powodu wypadków w pierwszym o mało nie straciłem oka a w drugim rozharatałem sobie prawą dłoń. Wszyscy zainteresowani zostali przeproszeni. Sprawy zostały załatwione poprzez wysłanie towaru lub zwrot pieniędzy, oraz przeprosiny.

co do konta allegro to moje nie jest zawieszone.... chyba nawet przez nie kupowałeś głośnik.

Ja nie zrobilem cię w bambuko sprzedałem ci sprawny sub a po twoim użytkowaniu przestał garć po 3 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym napisał że wszystko kupował przez forum tylko suba to czemu go na forum nie sprzedawał tylko też przez allegro? Liczył że nie trafi na kogoś z forum? Wiedział nie wiedział, wybronił się i ja jako kupujący bubla jestem wszystkiemu winny. Tak winny bo żebym wiedział bym nie kupił.

 

 

O ile mnie pamięć nie myli to ten sub długo leżał u nas na forumowej giełdzie.

 

A teraz konkurs. Wzmacniacz kupiony od pewnej osoby z forum przez Allegro więc nie wiem nawet czy on widział komu go sprzedał. I odrazu uprzedzam że nie mam 100% pewności bo nie mam zdjęc do porównania ani nie chce żadnej rękojmi czy innego gów*** Jakoś ruszyło mnie wczoraj i otworzyło go a tu moim oczą nagle ukazuje się... :) Działa w 100% i cieszy moje uszy więc musiał bym być kretynem żeby się

czepiać tym bardziej że minął miesiąc.

 

 

ZGADUJ ZGADULA CZEGO TU BRAKUJE

 

http://www.image-share.com/upload/1153/158m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni własciciel jezdził z nim dwa lata :) Ma ktoś tego kena żeby zrobić zdjęcia poglądowe? Tak z czystej ciekawości bo możliwe że faktycznie on ich nie miał... :)

PS400M jeśli się nie mylę? W takim razie miał - szumiały aż miło (choć wcale nie głośno).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS400M jeśli się nie mylę? W takim razie miał - szumiały aż miło (choć wcale nie głośno).

 

 

No właśnie nie :) PS401M On ma na górze drzwiczki które się otwierają i włącza się wtedy wętylator z góry.

PS501F miał ten na górze i dwa w środku ale kurde tak jak pisałem w necie posucha fotek wnętrza PS401m...

Tzn. znalazłem jedno ale nie ma uchwyconej części gdzie powinny być te dwa wentylatorki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie :) PS401M On ma na górze drzwiczki które się otwierają i włącza się wtedy wętylator z góry.

PS501F miał ten na górze i dwa w środku ale kurde tak jak pisałem w necie posucha fotek wnętrza PS401m...

Tzn. znalazłem jedno ale nie ma uchwyconej części gdzie powinny być te dwa wentylatorki :)

Wydaje mi się, że PS401M ma jedynie wentylator na górze. PS400M miał specjalne wloty powietrza na frontowej ściance, które jasno wskazywały na obecność wymuszonego horyzontalnego chłodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pooglądałem troche manuale ps401M i ps501F. Ten pierwszy ma wentylator na górze a po bokach są tylko wloty powietrza. W wersji ps501f z jednej strony jest wlot powietrza a z drugiej w dosłownym tłumaczeniu wydech czyli tędy usówa dodatkowo ciepło. Wymiary zewnętrzne są takie same a więc jedna obudowa pasuje do obydwu wersji. A miejscia na wętylatory to pozostałośc po PS501F. To tylko moje spekulacje więc mogę sie mylić ale miało by to sens.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...