Skocz do zawartości

KENWOOD ps500f


pawellaby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tyle nie wydam na kenia ps500f : ))

A warto 500 zł z pewnej ręki :) , mój okazał się uwalony na przetwornicy i stopniu końcowym (przy mocniejszym graniu zaczął charczeć a później strzelił) i pojechał spowrotem do sprzedawcy :) . Kupiłem go na alle z przesyłką za 450zł . Uważam że 500zł z przesyłem spokojnie można dać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem tego zdania ale Paweł twierdzi inaczej i patrzy na stare aukcje na których ceny były od 350zł do 450zł, tylko że wtedy ludzie się tego pozbywali na gwałt, a teraz (Hity!) PSy to jedne z bardziej porządanych piecy :) Ja bym próbował się dogadać z sprzedawcą bo stan jest na prawdę super.

 

Słuchałem na zlocie Burego PS500F, puki nie nagrzał się mocno to na prawdę nieźle było :) HSK na nim po prostu tak dostają po dupie, a do tego na suba też mocy nie brakuje :) Ahh ten alpine w bagaju buuummmbbb buuu (partnera blachy wrr wrr wrr :rotfl::D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawid skąd ty wiesz na co ja patrze kupując go ? :) czarodziej z Ciebie nie z tej ziemi : ))

 

w dalszym ciągu kupie kenia ; )

 

cena pewnie bedzie uzalezniona od stanu wazne zeby byl 100 % sprawny technicznie a potem to już bedziemy dywagować nad cena w zaleznosci jaki bedzie wizualnie : ))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wczoraj albo przedwczoraj mi napisałeś że patrzyłeś po ile takie chodzą, więc nic innego jak zobaczyłeś archiwum allegro.

Czarodziej ale tańszego kenia Ci nie wyczaruje, a jakbym potrafił to wiesz :D miałbym to co chce za grosze :D

 

Ten za 500 wygląda super, ale podobno jest uszkodzony (tak napisał mi Paweł na gg). Myślę że warto poczekać na ten piecyk bo ciężko o coś lepszego brzmieniem i wykopem w tej kasie :)

 

501F to to samo w "ładniejszej" skrzyneczce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19-12-2011 22:21:36 :: Dawid

one chodzą za 400-500zł zazwyczaj

 

19-12-2011 22:21:46 :: Pawellaby

a skad

 

19-12-2011 22:21:49 :: Pawellaby

juz sie zorientowalem

 

19-12-2011 22:21:52 :: Pawellaby

350- 450 zl

 

19-12-2011 22:21:53 :: Pawellaby

max

 

Skoro się zorientowales to nie zaśmiecam :) Ale mówiłem CI że teraz to HITTTTTT!!!! Buziaki :D:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...