Skocz do zawartości

Telefon do 500zł


Cobra20
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aparatem sie nie sugeruj im wiecej pikseli tym wcale nie lepiej. Co do nokii e czy n wszystko zalezy od modeli na jakie sie trafi. Prawda jest taka ze wszystkie telefony sa niepotrzebnie naszpikowane i czesto cos sie w nich sypie. Nie przekonuje mnie symbian w nokiach. Mam c3 z qwerty i moge polecic telefonik ma jakis tam aparacik duzy ekran i z bajerow wifi. Jak pisalem samsung jest obecnie liderem w produkcji i sprzedazy smartfonow kepke poczytaj ostatnie wyniki sprzedazy:-)wystarczy wejsc do byle jakiego salonu wiekszosc smartow to samsungi:-)nokia w tej kwestii odstaje choc najnowsza lumia jest ciekawa:-)nie ma to jak jakis stary rarytasik w postaci 3310 czy alcatela:-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź coś z androidem. Naprawdę mnóstwo możliwości, programów, gier. Strony odpalasz jak na kompie. Bateria przeważnie krótko trzyma ale coś za coś. Miałem wcześniej Galaxy S II bomba. Teraz mam Galaxy Ace też jest git tylko nie ma obsługi flash playera a czasem się przydawał. Ale nie wyobrażam telefonu na innym systemie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybór padł na e71, trafił mi się z gwarancją na pół roku w fajnym stanie tel, wydaję się solidny. A powiedzcie mi miał ktoś do czynienia z blackberry? Warto się tym zainteresować? Pytam, bo niedługo sam będę zmieniał tel. obecnie mam e50, ale nadaję się już tylko do otwierania piwa :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Blackberry jest jakoś tak lansowane na siłę, ani to ładne, ani poręczne, funkcje jak każdy inny telefon. Te reklamy typu "O! blackberry! już mam mokro w majtach, zapraszam do współpracy" tylko wkur..... oko i ucho. Jednym słowem padaczka - oczywiście zaraz zostanę zakrzyczany przez zwolenników tych telefoników ale wezmę to na klatę i zdania nie zmienię :hyhy:

Możesz sobie pooglądać testy różnych telefonów/smartfonów na youtube.pl

http://www.youtube.com/playlist?list=PLF267F20E8BE684A5&feature=plcp

gość tak w miarę sensownie gada. Tylko coś go trochę zmuliło hehe

 

PS miałem do czynienia z takim czarnym blackberry curve czy jakoś tak. Może są jakieś wyższe modele na poziomie ale i tak wyglądają do D... i te małe ekrany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś coś więcej napisać o przesiadce z E72 na E6

Napisze po świętach :) jak dojedzie w końcu do mnie mój egzemplarz (tak to jest z T-mobile, wszystko mają na końcu) co by bardziej się nad nim "poznęcać" i raczej to będzie z E71 bo 72 za długo nie zabawił u mnie bo wkurzała mnie nawigacja "dotykowa" :) i wróciłem do niezniszczalnej e71...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...