Skocz do zawartości

Stacja multimedialna a jakoś dźwięku


stefanGTI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się nad zakupem stacji multimedialnej do samochodu, I chciał bym się dowiedzieć czy ktoś może powiedzieć jak jest z jakością dźwięku w tych radyjkach?? Mam na oku JVC AVX820, AVX810 lub coś z Alpine. Może ktoś coś polecić?? Aktualnie mam radio Kenwood PSW9531. Oczywiście nie ma mowy o jakiejś chińskiej zabawce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś JVS AVX33, który przecież tak wysoko klasyfikował sie w teście radii na audiophile. Miałem go 2 dni bo nie dało sie słuchać.

 

Na zagranicznym forum juz nie pamietam jakim polecano alpine iva-310r podobno miała bardzo przyzwoity dzwiek, lepszy od serii iva-10...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywalem pioneer avic x1 ale uszkodzilem puszke sterujaca i czekam na nowa i powiem ze suba napedzam wzmakiem jbl , tyl wzmakiem infinity . a przod jest w trakcie modow i tez pojdzie z infiniti bo jest 4ro kanalowy , jestem zadowolony a stacja gra swietnie coprawda musialem ja zmodyfikowac bo nie mozna bylo ogladac filmow waczsie jazdy a mam zamontowane monitory w zaglowkach ale juz jest ok ...teraz mam zastepcze radio z 7" monitorem i tez gra fajne ale to juz nie to co markowy sprzet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 2 din graja powiedzial bym ze super ale pod fabrycznym zestawem zdaza sie sie ze one nawet na suba niemaja osobnego wyjscia ze nie wspomne o front n" rear czy innych ustawieniach jak chcesz cos dobrego to zainwestuj w alpinke seria iva lub pioneer avic ja mialem te uzadzena w uzytku i powiem ze sa spoko ale to forum ma wielu uzytkownikow i kazdy ma inne zdanie moje jest twierdzace co ma dobrze dzialac to musi kosztowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zaproponuję sprawdzony i troszeczkę starszy setup. IVA 202Ri + Pxa 700/701 (rux niepotrzebny)

jakość dźwięku znakomita.

IMO same stacje grają średnio tj poza klasą porównania z Twoim keniem (bo chyba na Wolfsonie jest ten model?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wcześniej w innym aucie miałem komplet 505 z prockiem 700, grało to na wyraz dobrze, ustawienia wszystkie dostępne z poziomu stacji,

jedynym minusem, że stacja nie posiada zdejmowanej czołówki , jest widoczna co razi w oczy potencjalnych nabywców cudzego sprzętu czytaj "złodziei"

 

ciekawym dodatkiem za to może być przenośna nawigacja do stacji.. (PMD B200P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wcześniej w innym aucie miałem komplet 505 z prockiem 700, grało to na wyraz dobrze, ustawienia wszystkie dostępne z poziomu stacji,

jedynym minusem, że stacja nie posiada zdejmowanej czołówki , jest widoczna co razi w oczy potencjalnych nabywców cudzego sprzętu czytaj "złodziei"

 

ciekawym dodatkiem za to może być przenośna nawigacja do stacji.. (PMD B200P)

Do tej stacji można dokupić multum akcesoriów i zrobić z niej niezły kombajn, a przy tym nie tracąc na dźwięku w takim połączeniu jak napisałeś.

 

Na złodzieja nie ma rady, nawet jak dobrze przykręcisz to mogą ukraść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zaproponuję sprawdzony i troszeczkę starszy setup. IVA 202Ri + Pxa 700/701 (rux niepotrzebny)

jakość dźwięku znakomita.

IMO same stacje grają średnio tj poza klasą porównania z Twoim keniem (bo chyba na Wolfsonie jest ten model?)

 

Potwierdzam mam w202 i jakość bez rewelacji ( ostrzyła mi górę ) po dołożeniu procka 700 - :) - no i łatwa obsługa ze stacji + dużo możliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co wszystko przemawia za poszukiwaniem W505r i może do tego PXA-H100

 

wszystko oprócz jakości dźwięku - pewnie tak. sam musisz zdecydować czy chcesz mieć wszystko, wg swojej definicji wszystkiego, czy jakość dźwięku. czy zwiększyć budżet i mieć wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...