Skocz do zawartości

karta pamięci clarion 958


hehepack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

rozkręciłem całego i wałek jest na swoim miejscu i się obraca , tryby całe ładnie siedzą.

 

ale jak tylko zdjąłem obudowę wypadła mała sprężynka i nie mogę namierzyć jej miejsca..,.

No to jest problemik.... zrób fotkę, wstaw na forum, a może jakiś właściciel 958 pomoże. Ja mam wstręt do klarków DXZ'ów po podobnej awarii ale całego napędu CD i to po 30 minutach odsłuchu, także nie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie nie taki diabeł straszny :)

Hehepack , a czy jak bierze płytę to trytka sobie cicho (lub głośno) ?

U mnie pękła jedna z prowadnic plastikowych i laser okazał się zużyty (bral mp3 a oryginały grymasił i dawał error6 )

Wymiana kompletnego jeśli się ma minimum umiejętności to 15 min i koszt 230zl w everpolu za mechanizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bury nawet lepiej niż czyta tylko skubaniec tak grymasi płytami... wrrrr wkurzył mnie ostatnio :) Laser jest za dokładny :P Czyta każdą głupią ryskę... Podajnik płytek jest ok, wypasik. Ale wkurza że jak płytka jest porysowana to wyskoczyć potrafi error... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jak bierze płytę to trytka sobie cicho (lub głośno) ?

 

U mnie 948 "trytka" wciagajac ale wciaga niestety odrazu wyskakuje error 6 , nie czyta ani oryginalow ani nagrywek . Laser byl sprawny niestety radio podczas wycieczki z angli sie popsulo zaczelo trytkac i nie czytac plyt. Moze jakies pomysly ?

 

sory za OT ale chce naprawic to radio z tym ze 958 jest na tyle drogie ze bym sie nie zastanawiam a jezeli mam dac za naprawe 200-300zl to dzisiaj moglem za 350 kupic drugie radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj 958 przez prawie rok nigdy nie wyswietlił błedu, nigdy płyty nie wypluł a mechaniz działał cicho i nawet razu nie zawiod ł:) raz wypadła mi kostka z chinchami bo zabezpieczenie było nadłamane

 

Było to pierwsze tak bezawaryjne radio

 

najwiecej problemow miałem z Keniem XXV-01D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zobaczyłem czemu error wyskakiwał i czemu utwory ciężko czyta :) Ech :) Płyty sa zamazane :)

 

Nikt większej karty nie sprawdzał jak 512?? :) Osobiście z tego nie korzystam bo Anty Shock jest tu niemożliwy :) Jeżeli dobrze przeczytałem to 45sekundowy AS :) Testowałem na wybojach (oj biedny Baby Benz) i nawet się nie zacięło nic. 2km tak jechałem i przesłuchałem piosenkę bez problemu :) Prędkość 20-70km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...