Skocz do zawartości

AS Twister F4-600 Czyli robimy głośno z przodu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim! Puki jest w miarę ciepło i mam możliwość podłubania w garażu wpadłem na niecny plan ogarnięcia przodu w pełnym tego słowa znaczeniu. Furtki wygłuszone, wszystkie materiały typu: włókno, szpachlówki, welury, mdf mam na tony więc z tym nie będzie problemu. Kwestią będzie tylko ile litrów będą potrzebowały woofery i do roboty. Plan jest niecny i trochę szalony ponieważ budżet jest dosyć mały i na tą chwilę mogę przeznaczyć tylko 1k zł na przetworniki. Sterować będę to wszystko Alpine cda 9855 a napędzał wyżej wspomnianym AS Twister F4-600.

Zadanie jakie mają wykonać: Jak najwięcej mięcha z przodu. Muzyka: Electro i jego odpowiedniki czyli zależy mi na szybkości i solidnym dole.

Teraz widziałem sporo hitów forumowych typu hertz hsk 165, wszelkiej maści Powerbassy i im podobne. Twister może nie ma jakości kolejnego forumowego hitu RF Punch lecz ma moc i to chciał bym w nim wykorzystać. Od razu uprzedzam że nie mam zamiaru zmieniać klocków a raczej chce wykorzystać to co mam i to w 100% Sub z tyłu będzie jeździł tylko od święta dlatego na nim w ogóle nie skupiam uwagi gdyż obecnie potrzebuje bagażnika co chce nadrobić mocnym przodem. Rozważam AS Heliona 165.4 bądź wyżej wspomniane w konfiguracji po dwa woofery na furtkę.

Czekam na wasz propozycję bądź wypowiedzi ludzi którzy przerobili ten temat.

 

 

 

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...