Skocz do zawartości

Prezent dla narzeczonej


rutkam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne rzeczy jakie są tańsze w PL ńiz w innych krajach to tv LCD, Plazma reszta drożyzna niestety

 

To Włochy, w których aktualnie przebywam są wyjątkiem. Tu akurat cos takiego jak TV czy komputery można kupić taniej niż w PL, natomiast z ciuchami jest na odwrót. Perfumy też opłaca się tu kupić, chociaż przy tym kursie Euro to już pewny nie jestem.

 

moze po prostu kup bilety na jakis event, nie wiem teatr, opera czy cos.

 

Zupełny brak czasu na takie rzeczy kiedy jesteśmy razem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem warto się dogadać- ja Tobie to, Ty mi to. Długi czas już to stosuję.

 

Teraz dostaję opalarkę Dewalt' a:

 

http://allegro.pl/dewalt-dw340k-opalarka-regulacja-kufer-dysze-2000w-i1978296509.html

 

(preferuję prezenty, które mogą się naprawdę przydać, a nie zajmować miejsce na półce).

 

A ona dostanie chyba perfumy CK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swego czasu słuchałem aktywnie przez cały rok co by chciała :D wbrew pozorom dostawała to na mikołaja, pod choinkę i na urodziny ( 3 eventy pod rząd :D ), gorzej miała ze mną :)

 

Ulubione gifty :

- buty;

- pierdółki typu kolczyki, łańcuszki,chusty i itp.

- torebki;

- perfumy;

- ciuchy;

- coś do pokoju z cyklu fotel + pufa;

- coś elektronicznego.

 

Tak w skrócie :) Jednym słowem - trzeba dobrze słuchać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałeś zeby kupić kilkudniowy wyjazd w góry lub gdzies indziej? Na grouponie, okaziky jest masa atrakcyjnych ofert. Chyba, ze odpada ze względu na brak urlopy itp.

Ja kupiłem ostatnio kupon dla dwoch osob na pare dni w Zakopcu za smieszne pieniądze, myślę, ze to też mógłby być dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...