Skocz do zawartości

Prezent dla narzeczonej


rutkam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ponownie stoje przed wyborem prezentu dla mojej narzeczonej. Problem w tym, że zupełnie nie potrafie kupować prezentów. Może podzielicie się ze mną wiedzą, z czego Wasze kobiety były zadowolone (lub by były)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie wszystkie lubią złoto, ale jakieś 99% :hyhy: Jak nie "złote" złoto to białe, a najlepiej jak jest jeszcze okraszone jakimiś szlachetnymi kamyczkami.

Ja ja nie wiem co kupować to kupuje zawsze biżuterię.

Kobieta zawszę będzie zadowolona jak dostanie ładne kolczyki lub kolie fajną bo to zawsze i wszędzie można założyć i niejako jest to gwarancją ze prezent nie będzie leżeć na półce jako "zbieracz kurzu" .

 

Oczywiście można też co innego, ja na święta dla odmiany swojej kupiłem dobry zestaw pędzli do makijażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre perfumy moja żona np lubi CoCo Chanel i zawsze jest to dobry prezent, diamenty to najlepszy przyjaciel kobiety :) na urodziny kupiłem żonie przywieszke z diamentem i była mega zadowolona a ze idą święta to ja dla zony kupiłem IPad-a bo wiem ze chciała by mieć. Popytaj tak dyskretnie co by mniej wiecej chciała twoja narzeczona a potem kup coś. Ja osobiście z moja żona preferuje obgadać temat jakie prezenty byśmy chcieli bo wiadomo jak jest ktoś coś kupi a ta druga osoba powie fajne żeby nie zrobić przykrości a potem ten prezent ląduje gdzieś w szafie

P.s. Sorki za błędy jak są pisze z IPhone-a i on często przestawia wyrazy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złota nie lubi, a biżuterię srebrną mamy kupić razem więc odpada :/ Pytałem już co by chciała, ale ona sama nie wie (ach te kobiety). Perfumy tak na 50%, bo ma już jedne ode mnie, ale może przydadzą jej się kolejne. Zabawki elektroniczne też odpadają (już to przerabiałem). Czekam na następne propozycje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej się podobały perfumki http://www.flowers2moscow.com/store/images/product/Cheap_and_Chic_I_Love_Love_Moschino.jpg

 

a teraz kupiłem zegareczek, też jej się podobał

http://media.tumblr.com/tumblr_l90orzZMUu1qzxvtn.jpg

 

Myślę że wybrać można się też do mango i kupić torebkę skórzaną, raczej każda laska będzie zadowolona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że bielizna to raczej prezent dla niego a nie dla niej :hyhy: A może niekoniecznie coś materialnego. Nie wiem z jakiej okazji chcesz jej coś podarować, ale czasem fajną i nietypową opcją jest np. zrobić kolację w domu (albo zamówić jakieś sushi czy coś innego) oraz zamówić jakiegoś grajka do domu, na gitarze, skrzypcach, fortepianie itd. na czas kolacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnij sobie o czy mażyła, lub nadawała cały czas i spróbuj to kupić, bądź zrealizować. Ja np. w tamtym roku na święta kupiłem swojej akwarium i kilka pięlęgnic papuzich do niego, bo jak byliśmy w kakadu czy jakimś innym sklepie z tymi tematami to mówiła, że to ją uspokaja- myśle sobie, będzie się mniej ze mną kłócić. To kupiłem akwa 120l i założyłem jej w domu, teraz jej cała rodzina zbiera się czasem przy akwarium i patrzą na nie godzinę czy dwie;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do FAQ nazara jeszcze nikt nie odesłał ? Bez pytania o budżet na "klocki" ? Co się dzieje. Może HSK ? :).

 

Podobno istnieją kobiety, które nie lubią ubrań i dodatków. Ja ich nie znam. Jeżeli Ty też, to wpadnij np. do Zary, Mango, Promod (jak większy budżet, to coś innego). Jak masz sensowny gust, to zgarnij jakiegoś torbielca lub coś na siebie i powinno być git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz top5 http://www.sephora.p...3201/top-5.html SEPHORA

A co do zachwytów kobiet osobiscie polece ci Miracle Lancome :)http://www.kokai.pl/...lancome/miracle

Miałem spory upust u zioma, a kobietom sie podobaja.. Możesz je dać nie koniecznie narzeczonej-baba jest Twoja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...