Skocz do zawartości

orion h2 a wzmacniacz orion 8002


archi-85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem H2 12.2 w B-R pod orkiem 2500D. Nie zjarałem go, ale za to widziałem takiego samego w częściach (i h2 i sonica) :)

Gra nawet dość twardo, ale też naprawde potężnie, jak sie sklei odpowiednią skrzynke to zejście też da popalić - zabawe ograniczał mi tylko strach o cewke. Może i niepotrzebnie się bałem, ale jakoś szkoda mi było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie orion a Łest Kołst Kustom :D

Daj mu 2kw i modl sie o cewke :D

 

Kumpel pakuje 10.4 750w bo wzielismy go przez bład w opisie.

Wrzucilismy go pod 1.2 kw i wielkich roznic nie było.

 

Jednak to fajna pompa jak na 10' 2x takie potrafiły by naprawde nieżle masować nery...

 

Orek 8002 jednak dupy nie urywa, słuchałem go pod 2x Cerwin V-max 12 i słabiuuutko wypadł...

 

Koleś w aukcji ma go w closed, to raczej pomyłka. Wysoko strojony nawet ; słuzy zdecydowanie za pompe, nawet 10' demonem szybkosci nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas sie zrehabilitować i poprawić babola. WIedzialem ze gdzieś mi swita ale nie wiedzialem do konca w którym kosciele... Jakos mi sie w dyni uj...o ze kiedys w temacie z którego zdjałem to foto była mowa o 5000wcc i 2500d ( i o ile pamietam była to wypowiedz Passata i on wstawiał foty- ale moge sie mylić). Jednak z mkgustav dobrze sie temu przyjrzelismy i ewidentnie na fotce na górze jest 2500d a na dole to 5000 ale nie WCC a HCCA.

 

Przepraszam za wprowadzenie w błąd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj i cioraj, byle z głową. Za tą cene naprawde fajny głośnik :)

 

Prąd jest, piec jest (może najpierw zacznę od 1.6 kW z brutusa, a później dostanie dwa kilo), kondek 40 F też jest i też się kurzy, do aku blisko (siedzi pod tylną kanapą), także kto wie... :)

 

Tylko po ... mi ta klozetowa skrzynka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orek 8002 jednak dupy nie urywa, słuchałem go pod 2x Cerwin V-max 12 i słabiuuutko wypadł...

 

może to wina srajmaxów :P parę lat temu kilka subów przerobiłem pod tym piecem a ostatnio znów do niego wróciłem, do tego w BEGINNER Maxi niejaka maxima parę garnuszków na 8002 i 8004 zebrała :)

 

a co do WCC jak już poprzednicy wspominali to tylko nowe boczki plus aluminiowa nalepka z logo, zasłaniająca znak oriona:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...