Skocz do zawartości

Jaki zestaw audio do samochodu (golf IV)?? Do 2 tysi.


Kajman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Upatrzyłem sobie radio; http://allegro.pl/lg...1965740224.html

LG LCF-600URU

 

 

 

Głośniki, skrzynia, wzmacniacz, itp. z firmy "HERTZ" ale jeszcze nie wiem i dlatego mam pytanie do was koledzy co polecacie do 2 tysi, żeby było mocne, dobrze grało, itp. na b. dobrą skale????

 

B. dziekuje za odp. :)

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

morelki(500)+jakis wzmak(300zł)+jeśli masz 5d to wygłuszenie przodu koszt 200zł za jedne drzwi i juz masz 1200:D hehe przeczytaj mój temat

 

200zl za jedne drzwi ? Po co to robic dynamatem ? :D

Zestaw GMS na drzwi i tapicerke na pare jeszcze do niedawna 200zl teraz chyba z 250zl a materialy profi.

 

Co do audio za 200zl to patrz moj podpis to jest zestaw za 2000zl wiec chyba mozna to zrobic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmierz drzwi i rozmawiajmy na liczbach ;)

Kolejna kwestia ze ja wygluszam/usztywniam te miejsca ktore tego wymagaja i nie koniecznie na pale przyklejam mate wszedzie, ale nie ukrywam ze wewnetrzna czesc mam pokryta w 80-90% w od strony tapicerki no moze nawet z 80% a na otworach technologicznych 2 warstwy przyklejone na plexi , do tego oklejone dystanse i kilka latek na tapicerke a zostal mi jeszcze kawalek 25/30( tak na oko ). W suie nie wazne ale ale drzwi golfa jako tako znam i nie sa duzo wieksze jezeli sa od moich. Wszystko to kwestia techniki wygluszania tez kiedys kleilem nawet do 15mat APP na drzwi zeby byly pancerne sek w tym ze to jest ie potrzebne zazwyczaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy kolega umie czytać forum i używać opcji szukaj?Takich tematów było multum.

 

 

Tak... Ale każdego dnia, miesiaca, roku się zmienia doświadczenie użytkowników opinia.. Zawsze jest coś nowego ;)

 

 

"HERTZ" nówki. Słowo "mocne" chodzi o wytrzymałość. A o co chodzi na b. dobrą skalę?? Żeby kwota wydana przeze mnie była watra zakupu.

 

Odpowiedzi użytkownika sanders156, arturbp i marek717 b. mi pomogą jak i też innych. B. dziękuje... Hm... sanders156 napisałeś, że można to zrobić przy 2000 zł. Czy mógłbym prosić o jakieś linki danych przedmiotów, które polecacie w zestawie??

 

Hm.. Jak oceniacie firmę "HERTZ" ??? Radia LG??? Czy polecacie inne firmy????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. http://www.audiobas.pl/promocja_maty_gms.html Maty GMS'a 04 i do tego trochę pianki zamkniętokomorowej pod tapicerkę (taka jak pod panele podłogowe) + zamknięcie otworów montażowych na sztywno - może być blacha, może być pleksa. Podpatrz dział o naszych instalacjach, zobaczysz co i jak ma wyglądać. ~300 PLN'ów

 

2. Radio - poszukaj czegoś na giełdzie forumowej, np. dostępna Alpinka 9833. Jak mnie pamięc nie myli ma podstawową aktywkę + czasy, więcej na start nie trzeba. ~450 PLN'ów

 

3. Przód - nie wiem jak te "promocyjne" zestawy Hertza, czy te niby-podróbki odbiegają jakością od oryginałów. Stara seria HSK w niskiej cenie była OK. Poszukaj na forum bo był o tym temat i sam zdecyduj. Tak czy siak w tej kasie znajdziesz coś godnego uwagi w używce jeśli nie zdecydujesz się na te podróbki. Poczytaj forum, na pewno znajdziesz sporo propozycji w kwocie ~300 PLN'ów

 

4. Wzmak na przód szukaj dobrego old'a na giełdzie, gdzieś widziałem Kenia KAC 920 za niecałe 200zł. Jeśli jesteś że będziesz dokładał suba to szukaj 2 2-kanałówki, lub od razu mocnych 4 kanałów. Zakładam po treści postu że suba chcesz, twój wybór na co się zdecydujesz. Zmieścisz się w ~500 PLN'ach

 

5. Sub - poszukaj czegoś na giełdzie, widziałem Kappe 120w.ib za 170zł, do tego skrzynka i masz fajne rozwiązanie w tej cenie, do tego dość łatwe do napędzenia. Ze skrzynką wyjdzie ci ~300 PLN'ów

 

Zostaje parę groszy na kabelki i niezbędne akcesoria. Myślę że w tej kasie cięzko o coś lepszego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy montażu kabli pod wzmacniacz, jeżeli będziesz montował w bagażniku, masz otwór technologiczny z komory silnika mniej wiecej na środku auta, wychodzi ci w desce rozdzielczej,pod kierownica ciągniesz jakoś, dalej pod tapicerką boczkami z tyłu jak masz 3d. Ciągnij lewą stroną bo od strony kierowcy masz też niezły punkt do podczepienia masy. zdejmujesz zamknięcie tego schowka z tyłu przy światłach i tam masz śrubę wspawaną z motylkiem. To kilka wskazówek które mogą oszczędzić trochę czasu przy samodzielnym montażu. Dodatkowo jeżeli chcesz wyjąć standardowe radio VW, to nie musisz rozkręcać deski, tylko potrzebujesz wyjmaki. Co do wyboru audio temat rzeka, ja z forum dowiedziałem się sporo, ale nie za pomocą wyszukiwarki. Wyszukiwarka słabo szuka, a ludzie którzy siedzą na różnych mówią szukać (jak siedzisz dłużej to faktycznie może być irytujące ciągłe wypytywanie o to samo). Kolega wyżej poleca suba kappa 120w.ib. Jest to dobry sub, miałem taki z wzmacniaczem kenwooda kac716. Grało zacnie. Teraz też wymieniłem w golfiku radio gamma V na kenwooda, czekam aż do mnie dojdzie :D W styczniu planuje zrobić drzwi.

Mam nadzieję że coś tam pomogłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...