Skocz do zawartości

Poszukuje auta dla listonosza :) Benzyna najlepiej Gaz


djmadden
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak, ale zapomnial dodac ze przy ekonomicznym trybie jazdy

 

A po dwóch miesiącach turbina do regeneracji, jak u kolegi w toledo. Auto z turbo musi czasem dostać w pizde, żeby się VTG ruszyło.

 

Passat też waży swoje

 

1.6 - 1200 sedan, 1270 kombi - to nie może jeździć

 

golfik był ważony to 949KG z kierowcą na diagnostyce

 

o_O wydmuszka?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci polece forda Ka :)

Nie zawodny, tani, mało pali- mi palił 6l w miescie

Jedyne na co trzeba uwazac to

-rdza pod samochodem, głownie za przednim lewym kołem, tam jest układ ktory steruje cewkami. Mi tam lekko zerzarło podwozie i wystarczyło pare kropel-w czesie deszczu chlapnie i masz- i przepalał sie mały układzik i wywalało cewki zaplonowe. Dopiero za 3razem "magicy" odkryli o co chodzi.

- nie potrzebne ci wspomaganie-prowadzi sie dosłownie palcami

- im mniej dodatków typu imobilajzer, klima- mniej kłopotów.

-pasek rozrzadu? A po co sie bawic co 30-50tys. W kaczce jest łancuch, 200tys auto przejechało-nadal był oryginalny

-Przy silniku wykorzystac trzeba kobite-mały dłonie sie przydadza :)

Osobiscie brat go kupił po kobicie, 70tys, on zjezdził 80tys, potem ja 50tys. Zimą odpalał bez problemu, olej tani półsyntetyk, moze i obciachowo wyglada ale przez 8lat to jedynym problemem to była ta rdza przy komputerku i amortyzatory. Auto było tak tanie ze na zime kupowałem nawet opony z wysokiej półki Goodyear ULTRA GRIP 7+ bo kupic 13" 155/65 to koszt 200zł za sztuke :) (debica frigo2 135zł) Majac 65zł roznicy x4 = 260zł ale roznica jest ogromna, akurat zima wtedy sie trafiła ogromna i naprawde czułem sie doskonale.

Ja gazu nie miałem - w gazie palił 8-9l, kumpel załozył gaz, ale kiedy to mu sie zwróci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem autko kupione. Ale temat jak najbardziej może komuś się przydać ja też zdam relacje ze swojego - co chodzi o spalanie mam nadzieje, że wróżby parę pięterek wyżej sie nie sprawdzą :)

 

Oczywiście można inne zawody podpiąć pod ten temat

 

jeśli ktoś chce piszcie o swoich mobilach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci polece forda Ka

 

Witam poszukuje autka jak w temacie.

 

Czytaj: dla listonosza czyli będzie woził troche listów i czasem jakieś paczki. Sądzisz, że gdzie to ma sie zmieścić? Troche jednak przesada z tą kaczką :P

 

pasek rozrzadu? A po co sie bawic co 30-50tys. W kaczce jest łancuch, 200tys auto przejechało-nadal był oryginalny

 

No i łaski nie robi. Ja mam (w nissanie) 330kkm i też jest ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys wiozłem szafe do przedpokoju- nie pytaj jak

 

Jestem w stanie uwierzyć, bo kilka razy myślałem, że coś jest niemożliwe, a ktoś kto o tym nie wiedział udowodnił, że sie da :D

 

Podsumowując: dać się da, ale czy z zachowaniem odpowiedniej wygody. Napewno znajdą się auta duużo wygodniejsze i trwalsze od kaczki. Nie zmienie zdania, że ford g... wort :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I potrzeba łyzki do butów zeby do niego wsiąść. Spalanie gazu sreja 1.1 to ok 9-10l a z takim spalaniem mozna poszukać sobie czegoś przyjemniejszego niż wózek na zakupy z wiekszymi kółkami...

 

900 pali 7-8L LPG

Noo i zapomnij o graniu w sreju ;P Mastah odpuścił, ja jeszcze walcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...