Skocz do zawartości

uniwersalana skrzynia zamknieta ???


archi-85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a gdybym zrobil taka obudowe zamknieta

http://img21.imageshack.us/img21/3552/beztytuusgj.jpg

o wiekszym litrazu np 60 l a potem gdy kupie glosnik to odpowiednio przytne aby zostawic odpowiedni litraż??

 

skośną sciane dopasuje do oparcia(moge tak zrobic czy musi byc jakis kat??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glosnik chce kupic juz teraz tylko nie moge sie doprosic nikogo o pomoc w wybraniu glosnika! ja sie nie znam a mam oriona 8002 i chce napedzic nim dobry glosnik moze byc uzywany z allegro ktory ladnie zagra w zamknietej obudowie! jak bede mial glosnikbto zrobie obudowe dopasowana do niego i zainstaluje juz na stale. chetnie przyjme kazdy link :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde ciezko jest doradzic nie znajac osobistych preferencji

tymbardziej ze ma byc uniwersalny i do zamknietej

 

 

zobacz cos z RE audio - 10 czy 12"

nie powiem ktore ale napewno nie najtansze

 

carpowery drozsze tez sa OK

 

widze MDS-12 na allegro za dobra cene - nie wiem tylko jak on zagra w zamknietej

 

JL audio W3v3 dobrze sobie radzi w zamknietej - moze uda sie kupic uzywke od kolegow z forum

 

http://allegro.pl/audio-system-hx12-sq-nowy-i1995234011.html poszukaj zalecanych skrzynek do niego

 

jest tego naprawde duzo i trudno polecic jeden do zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

re audi jest ok ale za drogi!!! chyba ze ktos ma za 500 to chetnie kupie!!!

 

 

mds 12 moze byc ale musial bym go podlaczyc na na obciazenie wzmacniacza 2 ohm na jednym kanale??

 

JL audio W3v3 za drogi!!!! niestety auto pochlonelo tyle kasy ze na ten moment musze przyoszczedzic!!

 

Audio System HX 12 SQ ten jest niezly ale na jednym kanale przy 4 omach bedzie za slaby piec a przy mostku bedzie za mocny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wzmacniacz najlepiej na mostku będzie pracował na subie nie zależnie czy głośnik ma 300rms czy 700

 

co do JL audio W3v3 i Audio System HX 12 SQ to głośniki do bardzo jakościowego grania

Mds 12'' koledze zakładałem i powiem ze 2x10'' o niebo grają lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega mi proponuje Alphasonic PSW412 EU za 280 i Hifonics Titan 12" za 350 co byscie wybrali?? wiem ze to dwa inne swiaty :-)

 

ale musi na ta chwile starczyc cos tanszego :-)

 

dodam ze rapu slucham ale malo!!!!! wiec alfa chyba lepsza i bym zrobil w zamknietej!!! a kiedys wymienie na lepszy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dałem propozycję,nawet nie zwróciłeś na nią uwagi.

zwrócilem kolego i myslalem nad nim :-) i jak nic nie kupie lepszego to wezme ten!!!!! bo jest najtanszy a jak nie bede zadowolony to odloze wiecej kasy i kupie cos lepszego!!!!!!!!!! j
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dan 124 dlaczego jestes tak zle nastawiony na mnie?? nie znam sie i sie ucze !!!ale mowiac ze hifona wciaga przekonales mnie zeby go kupic!!!

 

Sluchaj jest na balledrorockford punch xlc w skrzyni.

 

Koles który chce go sprzedac sklonny jest wziąść za niego 220 zł!

 

Dokładnie ten:

 

SUBWOOFER ROCKFORD FOSGATE PUNCH XLC / SUPER! (1991922927) - Aukcje internetowe Allegro

dzwonilem i chce za niego 300 i nic nie opusci!!!!!nawet bez skrzyni 300!!!

 

po przemysleniu jak kolega nie sprzeda mi taniej niz 300 to zbieram kase przez zime i kupie cos lepszego!!!!!!! uzbieram z tys lub wiecej i dopiero bede myslal!!!! a auto i tak stoi przez zime wiec moge poczekac!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...