Skocz do zawartości

Zestaw na przód.


sober
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Chciałbym uzyskać porade na temat tego, czy warto kupować DLS R6A? Hm.. kosztują ok 750zł ale czy warto? Czy moze lepiej kupić jakiś tańszy zestaw?

Zalezy mi na tym, zeby zestaw przedni grał czysto, głośno i wyraźnie(lubie delikatny, nie ostrzący tweeter). Bo chce zrobić taki typowy bassowóz (2x12") i zalezy mi na tym, zeby przód było słychać, ale zeby był troche jakosciowy.

 

Myslałem juz, zeby iść w strone -> bl160 + mission.. ale jakoś średnio mi się to widzi.

Znalazłem jeszcze: VIBE BLACKAIR 6.

 

Oczywiście furtki wyklejone, radio to cda 9833r . muzyka jakiej słucham to praktycznie wszystko, od czarnych rytmów, hh, disco polo, klubowe, a kończąc na rocku ;)

I jak najbardziej przód będzie pędzony jakimś wzmakiem.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tematów o dls r6a mnóstwo, choćby jeden http://www.strefacar...__1#entry202711

Postów masz sporo, ale tematów chyba nie czytasz :cisza:

 

Nie chodzi mi o to jak gra r6a, czy też czy warto kupować r6a, bo opinie o tym zestawie znam i wiem, ze dobrze grają i mają dobrego kopa.. bardziej chodzi mi o to, czy robiąc audio w aucie w którym nastawiam się na bass jest sens ładować zestaw na przód za niecałe 800zł czy lepiej kupić za połowe? Bo sęk w tym, ze jakbym nie chciał suba to bym bez gadania zainwestował w r6a, ale ze chce miec suba to się zastanawiam czy jest sens.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam 2x R6A I Myśle nad zmianą na Re..... Chodz juz posiadałem oba zestawy i ciężko zdecydowąć co do Cena a jakość Ale widząć twoje potrzeby szukał bym zestawu pod aktywke jak chcesz mieć suba. Takie moje skromne zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. więc jaki zestaw będzie słyszalny? :)

 

wracając jeszcze do tych ama bl160 + mission to moze wypowie się ktoś kto ich słuchał? bo cena jest pare razy nizsza niz za wymienione wyzej zestawy, więc moze warto będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...