Skocz do zawartości

Gdzie umieścić zwrotki


kwiku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie gdzie umiescuc zwrotnice od Pb 2xl-6c sa one jakies duże.Tak bynajmiej mi sie wydaje i mam dylemat gdzie je schowac albo dac w jakies widoczne miejsce ,bo sa naprawde ładne i duze.I mam teraz do was koledzy pytanie gdzie je schowadz ,umiescić.Za radio nie wejda pod rożne plastiki tez probowałem i nie wiem gdzie je dać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrotki możesz dać dosłownie wszędzie

pod schowek z przodu, pod deske gdzieś, pod kierownicą, gdzieś w nogach, w bagażniku, w drzwiach, pod fotelami...

taaa - i zaczna zbierac smieci z instalacji samochodu!

nie wszedzie - nie montuj w poblizu elektryki pojazdu

najwygodniej gdzies w desce jezeli latwo ja zdemontowac lub w boczki obok glosnikow (odpada w przypadku starych samochodow z plaskimi boczkami)

 

A czy dobrym miejscem na nie bedzie bagażnik?Wyglad maja ładny bagaznik pusty i myslałem zeby je ładnie wyeksponowac neonik jest

za dlugie kable - nie wskazane

ale nikt ci tego nie zabroni a dzialac bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może byś napisał jakie auto?

auto to sedan

Sory, ale musiałem to napisać... inteligencja nie powiem na jakim poziomie.

A, że tak spytam to głośniki wiesz gdzie umieścić :hyhy: ?

 

 

 

tez mam z tym problem nie wiem gdzie dac zwrotki auto jest srebrnego koloru

Dobreeee, poprawiłeś mi humor :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dełu dełu...ale matiz czy lanos...

ja w golfie mam nad kolanami.przecież nikt ci nie napisze gdzie dac.ktos napisze ze w boczki drzwi a matiz ma drzwi grubosci zeszytu szesnasto kartkowego i jak mają wejśc.musisz sam spróbowac gdzie podejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa - i zaczna zbierac smieci z instalacji samochodu!

nie wszedzie - nie montuj w poblizu elektryki pojazdu

najwygodniej gdzies w desce jezeli latwo ja zdemontowac lub w boczki obok glosnikow (odpada w przypadku starych samochodow z plaskimi boczkami)

 

za dlugie kable - nie wskazane

ale nikt ci tego nie zabroni a dzialac bedzie

 

No i tak sobie myślałem, zamontowałem zwrotki pod kierownicą, podpiołem alpine cda 9855r i słyszę cichy gwizd w głośnikach.

Na początku myślałem że to wina alpiny, później wpadłem na pomysł montażu jvc kd-g821 i to samo. Zwrotki zbyt blisko instalacji elektrycznej auta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrotki zbyt blisko instalacji elektrycznej auta!

kurde a ja swoje cztery zwrotki mam wsadzone w całą wiązke elektryczną auta...tam gdzie wszystkie bezpieczniki i przekazniki i nie wiem co to zakłucenia

moze watro przeczytac podwieszony temat o tym,bo jak dlamnie to juz temat zagrażający zamknieciu go lub ostrzezeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde a ja swoje cztery zwrotki mam wsadzone w całą wiązke elektryczną auta...tam gdzie wszystkie bezpieczniki i przekazniki i nie wiem co to zakłucenia

moze watro przeczytac podwieszony temat o tym,bo jak dlamnie to juz temat zagrażający zamknieciu go lub ostrzezeniem

 

akurat w moim przypadku widocznie nie może tak być, bo gdy położyłem zwrotki na dywaniku kierowcy/pasażera (też mam 4) to zakłócenia ustały, a podwieszone tematy już czytałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...