Skocz do zawartości

Dobor suba i skrzynki ;)


Geto90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Potrzebuje pomocy w doborze suba i ewentualnie skrzynki (tzn czy ja zrobic czy kupic)

 

Zacznijmy od tego co jest :hyhy: W chwili obecnej jednostka sterujaca to tani Kenwood KDC-W3041A a na przodzie bedzie prawdopodobnie PowerBass S-6C podpiety pod piecyk Signat ROC1... Zostana jeszcze 2 kanaly ktore sie zmostkuje i zostanie nam tylko 140W RMS na skrzynke... I cos pod ta moc piecyka musze dobrac :D

 

Co do muzyki to przede wszystkim hh i jakies szybsze clubowe (ogolnie techno) budzet jest takze niewielki bo jakies 200 plnow... I potrzebuje rady: jaki glosnik kupic? czy kupic go razem ze skrzynka? czy osobno zrobic skrzynke? jak te wszystkie wymiary dobrac? czy br bedzie dobry? I co myslicie o Magnacie Xpress 10 (w RMSie 150 W) Juz kilka osob mi go polecilo, ponoc jest jednym z lepszych z tych niskobudzetowych glosnikow.

 

Prosze o pomoc i z gory dziekuje :/

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do muzyki to przede wszystkim hh i jakies szybsze clubowe (ogolnie techno) budzet jest takze niewielki bo jakies 200 plnow... I potrzebuje rady: jaki glosnik kupic? czy kupic go razem ze skrzynka? czy osobno zrobic skrzynke? jak te wszystkie wymiary dobrac? czy br bedzie dobry? I co myslicie o Magnacie Xpress 10 (w RMSie 150 W) Juz kilka osob mi go polecilo, ponoc jest jednym z lepszych z tych niskobudzetowych glosnikow.

 

W tej cenie o takich parametrach nic lepszego nie znajdziesz, w tej klasie cenowej dobry glosnik, jezeli jeszcze nie ma, to zaloz temat w dziale z projektami skrzyn i za pare godzin bedziesz mial gotowy projekt :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma się co doszukiwać różnych ofert, bo w tym pułapie ciężko będzie dostrzec zauważalną różnicę. Dobrą opcją jest it mds08, ale chyba nie sprosta Twoim oczekiwaniom. Więcej hałasu zrobi xpress. Jest sprawdzony i pewny, ja bym się nie zastanawiał.

 

Co do skrzynki to myślę, że robiona samemu będzie dużo lepsz jakościowo i będziesz ją miał pod swój indywidualny gust muzyczny, a cena porównywalna.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się, ale skoro mówicie że jest dobry to taki musi być Na essa jest za 229 i przesyłka gratis tkaże tyle mogę wyjsc ponad limit... Czyli teraz zalozyc temat w dziale z projektami skrzyni i tam powinni mi pomoc, a ile gdzies tak okolo wyniesie mnie ta obudowa? Jezeli chodzi o plyty to je juz mam, chodzi o te wszystkie sprawy montazowe i wykonczeniowe...

 

Dzieki za te wszystkie odpowiedzi http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/sad.gif

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie moge dostac taki material obiciowy? (nie w necie) I gdzie kupic to gniazdko do ktorego sie kable wpina? I ta skrzynka powinna miec br? http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/sad.gif

 

PS (Twoj opis po nazwa usera skojarzyl mi sie z nowym kawalkiem ostrego z DDM vol 4 xD)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak - bierz RE AUDIO RE-10 S4. Słyszałem go i naprawdę łączy "jakość i moc".

Co do materiału, to popytaj u tapicerów, w sklepach z materiałami obiciowymi i w okolicznych zakładach CA. Nie wiem dlaczego nie chcesz z netu - na allegro jest tego pełno. A jak masz ciemne wykończenie wnętrza bagażnika (tak, jak ja) to możesz sobie kupic ekoskórę (17 zł/m.b.) i piankę tapicerską 1-2 cm grubości i tym to obić. Gnaizdko dostaniesz praktycznie w każdym sklepie elektronicznym no i w zakładzie CA.

Co do BR to jeśli przeważa hip-hop to mozesz pokusić się o jego zrobienie, ale jesli techno to raczej nie. Ponadto jesli to Twoja pierwsza skrzynia to zdecydowanie łatwiej jest zrobić zamkniętą (trudniej popełnić błąd przy jej wykonaniu). Objetość masz podaną na stronie, więc nie ma co się rozpisywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...