Skocz do zawartości

jakie glosniki 2x10"


bams
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

panowie zmiana autka i zmiana koncepcji ma grac czysto i ladnie nie ma byc 190dB:) szukam 2 glosnikow 25 lub 20cm do bagaznika bedzie to gralo w accord VII gen, glosnikow szukam do 350zl za sztuke tylko nie wiem co wybrac czy re jl pb vibe itd poleccie cos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio oryg i takie ma zostac czyli hondowskie, piec blau 460 pa przod i tyl przor rainbow ale beda pb w drzwiach dwa komplet tyl infinity jaja sa wiec niech graja muza kazda oprocz metalu i cizkiego grania piec do subow bedzie jak beda suby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja słuchałem kilku modeli pb ze średniego pułapu w closed i nie grają, przynajmniej w sedanie. Wolałbym buszmena, przynajmniej nie miałbym pretensji, że za dużo kasy poszło.

Najlepiej posłuchaj, potem zdecyduj.

Ja posłuchałem na swoim przecie kilku forumowych "hitów" i o kant d... se je pobić. Niczym się nie wybijają od średniej półki. Tutaj tylko twoje predyspozycje i gust się liczą. Nie patrz na innych, to co innym gra dobrze ciebie może przyprawiać o ból głowy itp.

Słuchaj, słuchaj i raz jeszcze słuchaj.

Wiem co mówię.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"bams" jeżeli o tym roku mówisz to raczej nie. W tym roku byłem tylko w Ełku i chwilunie w Bydgoszczy. I tylko kibicowałem ziomkom bo robię drugie auto a i jakoś nie bardzo mam "respect" dla grona sędziowskiego. Jakoś deczko schodzi to wszystko na psy- bez obrazy.

W tamtym roku taczałem się niebieskim roverem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2x re s4 10" i powinno Cię zadowolić . Nówki są w cenie 350zł szt

 

pb graja dobrze mialem okazje posluchac nie pamietam jakiego modelu ale napedzal go jakis crunch i przyznam ze pb ma to cos w sobie:)

 

Dobry żart :D

 

piec blau 460

zmień to w pierwszej kolejności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kupić jeden kilka klas lepszy głośnik?

Podwojenie ceny to zwykle tylko klasa wyżej ;) No i naprawdę cięzko przebić STXy w małych pieniądzach. Zaryzykuje stwierdzenie że dokladając drugie tyle kasy kupisz... droższy odpowiednik STXa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bury nie sprawdzimy bo jeszcze nie gra :) Ale zagra :)

 

STX kiedyś produkował słabe przetworniki, ale z biegiem czasu produkuje coraz lepsze głośniki. Nie wiem czy wiecie ale Seas zastosował w swoich seriach niższych (prestige) faradaya w napędzie tylko dla ER18 a STX zrobił to samo z AWX18 :) Tyle że ER kosztuje chyba 3 stówy a AWX połowe tęgo i wcale niema między nimi klasowej różnicy. Odsyłam do forum audiohobby.

 

Ja u Mańka słuchałem STXa 8calowego :) Wg co niektórych on nie gra i nie ma polotu w dużym aucie ale jednak uzupełniał pasmo dość godnie przez chyba 3tygodnie :)

Co by nie robić popeliny ale STX u mnie w aucie zagości nie raz jeszcze a te obecnie co montuje są kwestią sprawdzenia czy to co chcę osiągnąć będzie miało miejsce :)

oj sie rozpisałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o tym z 8calowym z podpisu u siebie, ale te 10tki i 12tki też podobno są niczego sobie. Patrząc na cenę te głośniki to są bardzo ok :) Na diyaudio na nich są jakieś projekty chyba już :) Paweł S mógłby się wypowiedzieć więcej bo można mówić ściśle współpracuje z głośnikami STX robiąc na nich ciekawe konstrukcje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawiał coś mocnego żeby miało zapas też mocy :) Poszukaj pieca ETON 2802, kiedyś walały się na allegro, wg mnie mocna konstrukcja, to taki tani steg na rynku wtórnym :) Zależy jeszcze jaką masz impedancje tego głośnika, bo eton tylko 4ohm w mostku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...