Skocz do zawartości

POmocy nie moge podlaczyc :P


SkOs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cos mi sie wydaje ze wina lezy w remote wychodzacego z radia lub z kostki iso , tu koledzy dobrze ci podpowiadaja sprawdz miernikiem napiecie i zobacz czy z remote wychodzacego z radia czy badz z kostki masz napiecie jezeli nie masz wzmak bedzie sie odpalal ale nie bedzie gral glosnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wzmak odpalil

 

http://imageshack.us...66/1011480.jpg/

Pierwsze zdjęcie, niebieski kabel połączyłem bo wtyczki ładnie pasowały, od jednej szedł mały niebieski kabelek z napisem remote control to go połączyłem z kablem który odchodził od czinczów

 

Wzmak się odpala bo mam na nim zieloną diodę odpaloną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale napisał już ze wzmacniacz sie włącza tylko nie ma głosu na "tubie"

 

 

no wlasnie czyli jak ma wszystko podlaczone jak nalezy i wzmak sie odpala to szukac problemu nalezy moim zdaniem w remote z ktorego prawdopodobnie nie wychodzi zadne napiecie i to nie za gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego ze dioda sie pali ? Przez takie takie rady kiedys rozkrecalem wzmaka i wiozlem go do elektronika po paru dniach mojej nie mocy a wystarczylo sie nie sugerowac dioda ktora sie swiecila , swiecila sie ale ze wzmaka zamiast 12V dostal 6,7V tego bez miernika sie nie sprawdzi. Wiec bez obaw czytam co kolega pisze ale mam pewne doswiadczenia ktorymi sie dziele , gdybym nie wiedzial nie pisalbym. Nie mowie ze tak jest ale wystarczy zmierzyc a jak miernika brak to raczej 5 cm kabelka sie znajdzie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie czyli jak ma wszystko podlaczone jak nalezy i wzmak sie odpala to szukac problemu nalezy moim zdaniem w remote z ktorego prawdopodobnie nie wychodzi zadne napiecie i to nie za gra

 

Ale remote jest chyba tylko w celu wzbudzenia wzmacniacza i zadnej innej roli nie odgrywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie wychodzilo zadne napiecie to by sie dioda nie palila. Diota sie pali bo jakies napiecie dostaje wzmak ale trzeba sprawdzic czy wystarczajace poniewaz jak wyzej pisze istnieje mozliwosc ze nie wystarczajace. Dlaczego tego nie wiem w tym przypadku ale najszybciej uzyc miernika lub zrobic zworke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale remote jest chyba tylko w celu wzbudzenia wzmacniacza i zadnej innej roli nie odgrywa?

remote odgrywa role zalaczania wzmacniacza (mozna to uzyskaj jak juz ktos wspomnial wczesniej na oddzielnym wlaczniku pradu) sygnal remote porownywalnie do anteny to nic innego jak zasilanie 12V tyle ze prad plynacy przez ten kabelek jest znacznie mniejszy ale gdy go nie ma to wzmacniacz sie nie zalaczy i tak to chyba jest z tym remote albo sie myle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilem jak kolega sanders mowil i dupa , odlaczalem zeby do stanu pierwotnego wrocilo i jutro do elektryka mialem jechac , niechacy odlaczylem od remote to dotknolem - i zwarcie pyknelo wlaczam radio i co ? :D tuba dziala glosniki z tylu dzialaja :DDDDDDDDDDD hah

 

dzieki koledzy za wytchnienie sorka co do mojej gramatyki ale jak mowilem mam goraczke i ogolnie tak nie pisze sorka jak kogos obrazilem

 

przypadki przypadki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak wczoraj kupilem pioneera DEH 1300 MP mam z przodu 2 glosniki z tylu 2 w bagazniku tube + wzmak wczesniej bylo podloczone i gralo ladnie dostalem gratis kostke z kablami (przejsciowke) graja tylko 2 glosniki z przodu

Koledzy, tu nie tylko o wzmacniacz chodzi, ale również o tylne głośniki. Jak dla mnie coś jest nie tak z tą kostką ISO. Chyba że tylne głośniki są podpięte razem z tubą a nie do radia. Radio nowe? Ja miałem już dwa pioneery z uwalonymi wyjściami na RCA (moja wina). Zasilanie było na wzmacniaczu, ale po prostu nie grało.

 

 

Heh, widzę że już OK...

Edytowane przez rbielas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...