Skocz do zawartości

POmocy nie moge podlaczyc :P


SkOs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec tak wczoraj kupilem pioneera DEH 1300 MP mam z przodu 2 glosniki z tylu 2 w bagazniku tube + wzmak wczesniej bylo podloczone i gralo ladnie dostalem gratis kostke z kablami (przejsciowke) graja tylko 2 glosniki z przodu podlaczylem moc do wzmacniacza bo sie odpalil ale tuba dalej nie gra i tyl w czym problem ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe bialy do bialego czerwony do czerwonego tak ? :)nie mam jak fotki zrobic ... hehe i przeziebilem sie ostro wczoraj po tym kombinowaniu a wiec tak od wzmaka idzie masa (braz) idzie czerwony do akumulatora z od wzmaka ida 2 kable do tuby + maly niebieski kabelek od radia do wzmaka no i te czincze:) kurde musze przyznac ze reakcja z waszej strony szybka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To radio nie ma czinczy. Jak puszczasz sygnał dźwiękowy na wzmacniacz? Ta kostka, którą dostałeś to adapter z ISO na RCA? Coś takiego? http://allegro.pl/konwerter-poziomow-glosnik-rca-i1932620604.html

Masz podłączenie między gniazdem Remote we wzmacniaczu i niebieskim przewodem w radiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i przepraszam ze tak pisze niezrozumiale ale mam goraczke :P

 

TomoMadej nie mam czegos takiego mam z tylu radia 2 takie wtyczki :) do nich podlaczam 2 czincze bialy i czerwony jak na tym ktore pokazales do kostki przejsciowki podpinam sie do niebieskiego kabla jest zrobione identyko jak wczesniej ale nie chodzi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak :) podlaczylem do remote bo mialem dziwna sytuacje niebieski kabel byl rozlaczony i mialem 2 niebieskie koncowki z okraglymi podejsciami to je wcisnolem w siebie podlaczylem remote i wzmak mi sie odpalil power normalnie ale tuba nie gra ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć jakieś zdjęcia albo pisz jaśniej (zwłaszcza używaj przecinkow i kropek). Jak nie masz czasu albo masz gorączkę to nie pisz. 25 postów i dalej nikt nic nie wie w tak banalnym temacie.

a weź na krótko podłącz coś. zobaczysz czy jest wsio oki. i zobacz bo może gdy wsadzałeś radio to czincz wyskoczył ci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...