Skocz do zawartości

Sprzęt audio co kupić


ri2go
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakie byście mi polecili głośniki na przód 160-165 mm, i jakiś subwoofer, wzmacniacz tak żeby to wszystko jakoś ładnie grało budżet nie więcej niż 1000 PLN, posiadam radio PANASONIC DFX100N wiec jak ono jest za słabe to też prosiłbym o pomoc w doborze jakiegoś nowego.

Ja jestem w tym kompletnie zielony.

Z góry wszystkim dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj jesli chodzi o radio to zalezy od ciebie sa zwolennicy pioneera sa i clariona oraz masa milosnikow alpine seria cda-jesli o nie hodzi nie bede sypal modelami sa to wiekowe radia ale bija na glowe inne nowe jesli chodzi o dzwiek. Ja mialem od zawsze pioneera i jego sie trzymam dobre solidne radia tylko nie najzwyklejsze modele. Np pioneer feh4900ib itp. Przyckupnie radia sprawdzaj zawsze ile wyjsc rca ma. Do nich podlaczass wzmacniacze. Jesli chodzi o glosniki to duzo osob poleca hertz esk i dsk 16.5mm tylko koniecznosc to wygluszanie drzwi a to troche zabawy:-)sporo tez poleca rainbow sax ale to juz cena.kazdy bedzie polecal ci cos in innego inne radiainne wzmaki itp kup tak zaby ci budzet pozwolil. Co do wzmakow polecam hifonics na allegro ida na aukcji jest pare modeli w rozsadnej cenie warto kupic ktorys z nich naprawde dobre wzmaki. Co do suba ja proponuje ci takze hifonics jest tez cos dowyrwania na alle. Pamietaj o tym zebys kupil najpierw wzmak a potem suba. Wiele osob kupuje suba ktory ma np400rms czyli moc rzeczywista a potem maja problem bo kupic wzmakacktory to rozpedzi to juz koszt. Oczywiscie sa okazje ale i koszty spore. Jesli chodzi o wzmaki to dobra jest tez seria alpine 3.... Mialem 3554 mocowo nie bylo rewelacji ale dzwiekowo moge polecic z czystym sumieniem.szukaj ogladaj filmiki i czytaj fora tonajlepszy sposob. Nie kupuj zadnyh glosnikow ani wzmakow takich firm jak boshmann peying magnat voice kraft itp. Mialem stycznosc z takim sprzetem i pieniadze wyrzucone w bloto. PpDrawiam i zycze wytrwalosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...