Skocz do zawartości

Czy ktoś wie co to za model głośnika Audiobahn ?


robson990
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam już od jakiegoś czasu oryginalną skrzynię zamkniętą z dwoma głośnikami 10" Audiobahn lecz nie wiem co to jest za model głośnika ( ciekawią mnie jego parametry ), szukałem na różnych stronach producent itp tego modelu lecz nic nie znalazłem.

Wiec postanowiłem zapytać was. Czy ktoś może wie co to za model głośnika Audiobahn ?(sorry za jakość zdjęć )

post-7005-0-82266200-1322598713_thumb.jpg

post-7005-0-14912200-1322598868_thumb.jpg

post-7005-0-06876900-1322598902_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie widac sladów kleju które mogły by wskazywać na to ,że to jakies suby sklejone z 2 roznych?

 

Powiem szczerze,że nei widzialem nigdy takich koszy w audiobahnie, mam tez jakis katalog w garazu i bankowo nie ma w nim takich subów. Wszystkie mialy/maja ozdobne chromowane kosze.

Moze sama kopułka przeklejona z audiobahna....

 

Podobny do aw 1051 ,ale nawet one mialy inna strukture membrany....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze,że nei widzialem nigdy takich koszy w audiobahnie, mam tez jakis katalog w garazu i bankowo nie ma wnim takich subów. Weszystkie mialy/naja ozdobne chromowane kosze.

Być może, że jest to jakiś twór garażowego majstra, ale jest też możliwość, że był to głośnik zamontowany w fabrycznej obudowie(bez plexi) Audiobahn'a i wtedy producent daje zwykły kosz do głośnika... W Ground Zero kiedyś widziałem taki "cwancyk".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, te dwa głośniki są w oryginalnej skrzyni Audiobaha .

Gdy kupowałem tą skrzynię z tymi głośnikami byłem pewny ze te głośniki mają chromowany kosz i ciekawie wyglądają jak na Audiobaha przystało a gdy głośnik wykręciłem to trochę się zdziwiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...