Skocz do zawartości

Jaki system przedni?


koggi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie - nabyłem właśnie wzmacniacz CRUNCH V-3004 i zastanawiam się jaki dobrać do niego system odseparowany w drzwi przednie? Może coś z naszego sklepiku, albo konkretny link na allegro. Zależy mi przede wszystkim na mozliwie dobrej reprodukcji dźwięku i dynamice (basik też sie przyda). Chce na same głośniki wydać coś około 300-400 zł. Słucham różnej muzyki - najmniej rocku, a metalu wcale - poza tym wszystko jak leci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Polecam dokładnie to dwa zestawy Lanzara.Lanzar to dobra firma sam mam zamontowane 2 zestawy w moim samochodzie i jestem z nich zadowolony

OTO LINKI Z ALLEGRO

http://allegro.pl/item436119651_lanzar_vc_6k_nowosc.html

http://allegro.pl/item436120387_lanzar_hr_6_1.html

pozdrawiam

 

[ Komentarz dodany przez: Gilotyn@: 2008-09-14, 10:11 ]

Zapoznaj się z regulaminem i podpisz linki!

 

pzdr Gilotyn@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI ZA SUGESTIE!!!

A z tych zestawów w naszym sklepie, który jest najbardziej wart swojej ceny (no powiedzmy, że jak się bardzo zepnę to z 450 zł wyciągnę). Chciałbym przód zrobić porządnie i na dłuższy czas, bo to jednak jest trochę roboty. A co sądzicie o zestawach INFINITY w tym przedziale cenowym - czy jest to cos warte, czy kolejna marketówa?

Słuchałem dziś kilku zestawów tej firmy i całkiem fajnie grały, ale w szafie odsłuchowej, a nie w aucie. A jakie macie zdanie na temat HELIXów? Szukam czegoś co będzie w stanie zrównoważyć dość solidny bas z bagażnika lub też ładnie oddać całe pasmo (w tym bas, gdy skrzynię wymontuję).

 

[ Dodano: 2008-09-14, 22:16 ]

Mam jeszcze pytanie - czy lepiej np. kupić PB L6C, czy może 2 x PB S6C. Kilka osób namawia mnie też na to, aby jeszcze zaczekał i kupił RE-6 Comp - czy warto i czy faktycznie są o klasę lepsze od tych PB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...