Skocz do zawartości

Citroen C5


Dzimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, od miesiąca posiadam Citroena C5 2001r. i chcąc zamontować car audio, a dokładniej wzmacniacz ze skrzynią przyglądałem się gdzie tu wszystko pociągnąć tak by nie było żadnych przykrych niespodzianek itp. ale męczy mnie jeden problem, bo nie mam pomysłu, gdzie przeciągnąć kabel od AKU do wnętrza auta, czy ktoś z was już miał styczność z tym problemem ?? czy macie jakieś pomysły na to wszystko ?? nie chcę się brać za to póki nie będę trochę wiedział, a montowanie kabli w firmie to koszt prawie 300 zł, dla tego chcę się z kimś najpierw skonsultować a w ostateczności to już firma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz skad jestes to moze sie znajdzie ktos obeznany w temacie lub proponuje podjechac na najblizszy spot . A tam napewno ktos to ogarnie :D

aktualne miejsce zamieszkania to Krosno Odrzańskie koło Zielonej Góry w LUBUSKIM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum cytryny nikt nie robil naglosnienia ?

 

Pytałem i nikt nie odpisał, więc nie wiem czy ktoś robił czy nie, szukałem w internecie to nic nie znalazłem i ręce mi opadają

 

W cytrynce to nie prosta sprawa.Pamiętam ile się na kombinowałem z pierwszą

 

a może kolega coś więcej przybliży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krosno Odrzańskie koło Zielonej Góry

Krosno ( taka mała wiocha wzdłuż jednej ulicy ) jest koło Gubina :)

 

ps. Taki żarcik miejscowy ( ludzie z Gubina nie lubią Krośniaków :) ) , jadę do mojej metropolii za ok 2 tyg i mogę Ci pomóc , robiłem w cytrynie ( niestety C4) ale myślę że spokojnie dam radę przeciągnąć do kabiny kabelek 20-35mm2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krosno ( taka mała wiocha wzdłuż jednej ulicy ) jest koło Gubina

 

ps. Taki żarcik miejscowy ( ludzie z Gubina nie lubią Krośniaków ) , jadę do mojej metropolii za ok 2 tyg i mogę Ci pomóc , robiłem w cytrynie ( niestety C4) ale myślę że spokojnie dam radę przeciągnąć do kabiny kabelek 20-35mm2

 

Ja tam nie mam nic do Gubina bo się tam uczyłem i to jest fakt że Gubin nie lubi Krosna ale wystarczy dobrze żyć z ludźmi z Gubina i będzie OK :) a bywam tam dość często ;)

 

Pisałem już o tym na forum,wystarczy poszukać.

 

ok zaraz poszukam co i jak, w razie czego to podrzuć jak temat się nazywał ok ?? :) a ja już się zabieram za szukanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...