Skocz do zawartości

jak podpiac sygnal na subwoofer


mariom3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siema nie wiem jak sie za to zabrac ale zapytam bo sie pierwszy raz z takim czyms spotkalem a mianowicie z radia do suba jest tylko jeden kabel rca powiedzcie mi jak to podpiac do wzmaka czy mam uzyc zozdzielacza jak na fotce czy poprostu podpiac suba do innego zrodla i uzywac jak subwoofer prosze o porade zalanczam fotki kabli i zordzielacza subwoofer to kabel niebieski z rca sorry za literowka ale mam uk klawiature

post-640-0-29926700-1322248097_thumb.jpg

post-640-0-29479600-1322248114_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jakiego wzmacniacza chcesz podłaczyć to radio? Bo często monobloki mają co prawda dwa RCA, ale one są i tak zaraz za wejściem zmostkowane. Wtedy stosowanie rozdzielacza nic nie wnosi. Na wejściu wzmaka nie jest nic napisane (mono/stereo)?

 

PS. klawiatury UK nie mają też kropki? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie jest wzmacniacz Directed D750 ale juz jedzie JBL GTO 1201.1 mimo ze mocniejszy to problem ten sam jak to podlaczyc a wzmak napedza dwa pioneery TS-W306C w zamknietej skrzyni i pod starym radyjkiem alpine cda 9855r potrafilo zatrzasc a teraz to mam watpliwosci i nie wiem jak to posklejac w calosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monobloki mają co prawda dwa RCA, ale one są i tak zaraz za wejściem zmostkowane.

Co masz na myśli mówiąc zmostkowane?

Wydaje mi się, że jak już to są sumowane, albo po prostu we wzmacniaczu działa tylko jedno wejście RCA. W dwukanałówkach na mostku działa chyba tylko jedno wejście RCA. Nie wiem jak jest z monoblokami, ale nie zauważyłem u siebie żadnej różnicy jak miałem podłączone do 1, a później 2 wejść RCA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...