Skocz do zawartości

Panel do Alpine CDA-7944R


Bamboosh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię panel do Alpine CDA-7944R

 

Przycisk przewijania odmawia posłuszeństwa :P Działa (chociaż nie zawsze), ale nie już nie klika. Czasami też sam potrafi się wcisnąć.

 

Widziałem tez na allegro do sprzedania samą obudowę do panela. Wie ktoś czy to rozwiązałoby mój problem?

 

Zakupiłem już pilocik, ale chciałbym żeby radio było w 1000% sprawne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jest za 70 zł w dobrym stanie

 

To właśnie jest ta obudowa o której pisałem, a nie cały panel.

 

 

Kilka złotych na sam przycisk + ktoś kto go przelutuje i po problemie. Ewentualnie można znaleźć taki swich w innym, uszkodzonym panelu nawet od innego radia.

 

Nie ma sensu kupowac drugiego panela skoro siadł jeden przycisk a reszta jest dobra.

 

Mam problem z otworzeniem panelu. Są dwie śrubki, ale odkręcenie ich nic nie daje. Czy to możliwe, że są śrubki i do tego jest klejony? Ma ktoś doświadczenie z otwieraniem paneli Alpine?

 

Czy w zwykłym sklepie elektronicznym powinien być taki switch?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z otworzeniem panelu. Są dwie śrubki, ale odkręcenie ich nic nie daje. Czy to możliwe, że są śrubki i do tego jest klejony? Ma ktoś doświadczenie z otwieraniem paneli Alpine?

Odkręcasz śrubki, zdejmujesz pokrętło lekko je ściskając i powinno zejść... czasami nie chce się poddać i trzeba okręcając ściskać je w innym miejscu - kwestia wprawy.

Natomiast do "rozłupywania" panela najlepiej użyć łopatkę od rozbiórki telefonów, ewentualnie plastikową kartę bankową itp. Wciskasz kartę najlepiej na środku panela i "odpinasz" ząbki przesuwając ją na boki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...