Skocz do zawartości

mało prądu - wymiana akumulatora?


plastek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , w marcu zakupiłem sobie akumulator Bosch Silver s3 45ah i działał on świetnie pod zestawem z jednym piecem ( np alpine 3544 na subie lub ps200t )

 

potrafił grac bez przerwy po 3h

 

 

Teraz mam jvc kd-sh1000 + ps200t na przód z hsk + ps400m z rf p3 25cm w 20cl closed. Gra to max 30minut... I tu pytanie. Czy ten sprzęt na prawde bierze tak dużo papu ? W sumie jak ładuje pod prostownikiem akumulator to tez jakoś dłużej nie trzyma. A kiedyś z prądożernym alpkiem 3544 tak jak wspominałem po 3h mogłem grać dość głośno.

 

 

Alternator to jedyne 50Ah w suzuki swift gti.. Wiec kaszana.

 

Czy to wina akumulatora który niby teoretycznie roczny ale nie wysokich lotów? Czy po prostu ten sprzęt bierze duże ilości prądu? Dajcie znać jak to u was wyglada i ile możecie słuchać muzyki. Zima się zbliża wiec temat dla mnie ważny

 

Jeśli to wina aku to kupuje Vartę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do zera rozładował sie może dwa razy , ładowanie mialem ok , teraz nie sprawdzałem.

 

Po 3h grania auto kręciło bardzo sympatycznie , nie było ospałe.

 

Wczoraj zapomniałem się i pograłem troche muzyką. Oczywiscie rozładowalem całkowicie go i.. .odpalilem z kabli. Auto pochodzilo max minute , a akumulator był już całkiem naładowany - dla ciekawosici sprawdzilem ile razy odpalę go po minucie "ładowania". Wyszło 6 dość długich kręceń. 6 dość szybkie i żwawe - 7 zero reakcji :)

 

 

edit

 

dan124 - oczywiście po każdym takim zabiegu auto jest ładowne niskim prądem na prostowniku , żeby nie było że rozładowane leży tygodniami.

 

Rozładowane jest , na max 10minut ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za każdym rozruchem prądu jest coraz mniej, norma ...

Altek możesz podmienić, pisałem Ci kiedyś o tym, ale że uparty jesteś, to walcz dalej z 50A :P 30 minut z dwoma piecami, a jeden piec to różnica, nie sądzisz ?

Alpine 3544 prądożerna nie jest, bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...