Skocz do zawartości

Re Audio SE 12 vs Re Audio SE 10


stochus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to, że sub miałby za zadanie uzupełnić mocarny przód. Z ogromnym kopem, po amerykańsku :)

O napęd się nie martwię, jakościowe 1kw@2ohm.

Rozsądek mówi 10, ale po głowie chodzi ciągle 12cali- dlatego chciałbym poznać opinie innych. (którzy mają nauszne porównanie)

10 powinna być szybsza? bardziej punktowa?

Zastanawiam się też nad jakimś RFem

 

P.S. Spokojny, zrównoważony system już jako taki zbudowałem, powoli się nudzi. Przydałoby się coś nowego spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12" spokojnie daje radę w zalecanej obudowie strojonej na 35 Hz. 10" jest troche szybsza, ale jednocześnie nie robi takiego mocnego "uzupełnienia" :D pasma.

 

Tak, czasem w gorsze dni chciałbym się poczuć tąpnięty

 

 

Użytkownik blackdragon8904 dnia 22 listopad 2011 - 23:16 napisał

A RE SX 12" :) podobno szybsza niz SE i do tego jeszcze wiekszy zapas :D:) Głosnik sie wtedy nie bedzie pocić :)

 

Ale za to Stochus się spoci jak zobaczy cenę :zdrowko:

 

Dokładnie...

Przód, który planuję to też spora kasa, także spokojniej z subem, koło 600zł może używka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SX jest trochę szybszy od SE, a walnięcie jest nie do porównania, wiem gdzie można kupić nówkę za około 1100 zł :) Jeśli jednak chcesz koniecznie SE to bierz 12 i sprawdź ją najpierw w zamkniętej, jak będzie za mało to zrobisz szczelinę ;)

 

Tylko jeśli chodzi o SE wersję D4 to niedawno nie szło jej dostać, obdzwoniłem wszystkie sklepy i nigdzie nie mieli. Ale może już się coś zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...