Skocz do zawartości

Jakościowy szybki sub 10" max 250W


mugetsu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Pytanie jak w temacie, muzyka to hh i dubstep sub będzie napędzany prawdopodobnie juniorem w mostku lub rm v41. Buda to foka l hb więc nie duza.

 

Do tej pory slyszalem focala 25a1 w br i powiem że bardzo mi pasował ale skrzynka trochę duza a nie wiem czy tak samo by mi pasował w closed...

Slyszalem też es250 od hertza ale to porażka jest bum bum i w kółko to samo...

Kolega mi mówił że u-dim robi fajne suby i ponoć helix p10 w br jest kozak ale wzmak będzie trochę za słaby;(

Jest jeszcze sławny IT 8" ale to troszke za mało;)

 

Od przetwornika oczekuje punktualnosci i dobrej jakości dźwięku, ale chce też aby zaskakiwał jak będzie trzeba choć głównie ma uzupełniać przód;)

Wiem że 200-250 watt to nie dużo...

Cena powiedzmy do 800zł bez skrzyni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem też es250 od hertza ale to porażka jest bum bum i w kółko to samo...

Dla mnie mało doceniany głośnik i nie robi na mnie wrażenia tłuczka, wbrew obiegowym opiniom, mógłby być jedynie ciut szybszy.

 

Kolega mi mówił że u-dim robi fajne suby

Biorąc pod uwagę wymienione przez Ciebie wzmaki to raczej na juniora skazany będziesz, 10" z serii rm od biedy uciągnie v41, no i w tym przypadku na pewno na szybkość narzekać nie będziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no panowie 1000 zł to lekka przesada moje ucho nie jest aż tak wrażliwe;p

 

Co do intertechnikow to powaznie nad nimi myślę, ponoć grają jak sprzęt za kupę kasy...

A co do DLSow to w pewnym sklepie ca na necie są po 299zl więc niezła okazja, ale muszę jeszcze raz tego focala posłuchać;)

 

Mam jeszcze pytanko co do tego DLSa jak dużej skrzynki potrzebuje i czy straci szybkość w br bo ku takiej skrzyni sie sklaniam. Nie mam aż takich możliwości odsluchu a wiem że obudowa rodzaj/ litraz czynią cuda z dźwiękiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poleciłbym spróbować hertza es200 w budzie 20L@40Hz :)

Pewnie zaraz mnie tutaj zlinczujecie, bo forum mówi inaczej. Mi na prawdę pasuje jego specyfikacja. Potrafi być wolny i szybki.

Jakby co, zawsze można posłuchać go u mnie w samochodzie.

ps. ludzie mówią, że as hx sq 8 prawie nie słychać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...