Skocz do zawartości

Wzmacniacz dpstaje prąd ale skrzynia nie gra.


Xman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, dziś rano znów zaczęły się moje problemy ze sprzętem Car Audio w autku. Z ciekawości chciałem sprawdzić, jak się sprawuje sub, przy większych głośnościach. Niestety nie sprawdzałem go wcześniej przy dużych głośnościach, także nie powiem wam, czy tak było już wcześniej. A więc jestem szczęśliwym posiadaczem takiego oto sprzętu:

Radio: Clarion DB178RMP (prawdopodobnie do wymiany, ponieważ słabo gra),

Wzmacniacz: Blaupunkt GTA2 Special Edition 380W,

Skrzynia: RE Audio RE-8S4 20cm 400W.

 

Opowiem wszystko po kolei. Przy włączaniu radia słychać basy z suba, (jeszcze przed muzyką, słychać jak radio wyszukuje na płycie ścieżkę audio - objawia się to właśnie tymi basami), było tak już od początku to znaczy odkąd zakupiłem suba i wzmacniacz. Nie wiem co może być tego przyczyną, wszystkie możliwe masy sprawdziłem, jest ok. Grać gra. Dziś chciałem sobie posłuchać muzyki nieco głośniej. Radyjko max Vol posiada do vol.33, jednak gdy rozkręcam nad vol.20 sub się wyłącza a dioda na wzmacniaczu miga pod uderzenia basu. O co tutaj znów chodzi?? Co jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stochus radio chyba 12V, ale za chiny nie wiem jak to jest na Gain, po prostu kręciłem do uzyskania dobrego efektu, a na tym wzmacniaczu nie ma napisanego w jakiej pozycji znajduje się aktualnie pokrętło. Ale planuje sprzedać cały ten sprzęt i i od nowa położyć cala instalacje z grubszymi kablami i nowym radyjkiem, bo to co mam teraz mnie nie satysfakcjonuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...