Skocz do zawartości

Kupię wzmacniacz 2kw 1400-2000zł max


sebek88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema! Zakupie wzmacniacz który legitymuje się min. 2kw przy 1Ω do ceny 2000zł. Oczywiście im taniej tym lepiej i wolał bym nie naginać górnej granicy cenowej.

 

Myślałem nad takimi wzmacniaczami jak:

 

Orion 2500D lecz ten z allegro który był na sprzedaż wydawał mi się dosyć nie pewny po rozmowie z właścicielem więc tu liczę na was. Nienaprawiany i z pewną przeszłością.

Audison vrx 1.500 na niego poluję już długo ale posucha...

 

 

 

SAZ-2500D lecz ten z allegro grubo przekracza mój budżet

 

 

Hifonics Generation X3-COLOSSUS co do niego nie orientuję się jakie są jego ceny za używki.

 

Steg K2.04 tak samo jak z Hifonicsem

 

 

 

 

Wiem że zestawienie tych wzmacniaczy jest trochę chore ale mam takie upodobania i tyle.

 

2000zł to jest mój maksymalny budżet i nie mogę go przekroczyć więc ludziom którzy chcą

 

mnie naciągnąć na większą kasę z góry dziękuje.

 

Wzmacniacz mogę zakupić na odległość jedynie na zasadach allegro bądź przy odbiorze

 

osobistym. Wole chuchać na zimne.

 

Liczę na dodatkowe propozycje bądź najlepiej możliwość odsłuchu w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W buty sobie go wsadź będziesz wyższy... Po co mi informacja że masz coś na co mnie nie stać? Jesteś poważny? Czy na tym forum wyginęli normalni ludzie?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na tą chwilę interesuje mnie tylko albo Orion 2500D albo Audison VRX 1.500

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się zdecyduj ile chcesz wydać , a nie zawracasz ludziomm du.pe . Masz te 2k zł ? Mam kilka wzmaków w okolicach 2kw .

 

 

 

Napisałem więc mam ale jeśli mam tańszą alternatywę to czemu mam z niej nie skorzystać? A nawet nie chodzi tak na prawdę o kasę tylko po prostu nie przemawia do mnie u-dimension. A wydać chcę tak jak wyraźnie jest napisane w temacie 1400-2000zł więc skoro odrzucenie propozycji za ponad 2k uważasz zawracaniem dupy to dzięki postoje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem więc mam ale jeśli mam tańszą alternatywę to czemu mam z niej nie skorzystać? A nawet nie chodzi tak na prawdę o kasę tylko po prostu nie przemawia do mnie u-dimension. A wydać chcę tak jak wyraźnie jest napisane w temacie 1400-2000zł więc skoro odrzucenie propozycji za ponad 2k uważasz zawracaniem dupy to dzięki postoje...

jeśli uważasz że Eyebrid albo sioux są lepsze od u-dimension to powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli mam tańszą alternatywę to czemu mam z niej nie skorzystać?

jaką ?

odrzucenie propozycji za ponad 2k

u-dimension pox2k.1 2000zł +wysyłka

No ale jeśli

nie przemawia do mnie u-dimension

to jeszcze dużo przed tobą ...

 

żęby off topa nie robić do końca . Mam na stanie VRX'a , mam też oriona 2500d , mam też hollywooda , ale to tylko 1,8KW . Niestety pierwsze 2 to okolice 2k zł i wątpie żęby zagrały mocniej od tego proxa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie się wszyscy ogarnijcie bo burdel tu robicie. Nie uważam że u-dimension jest zły i nigdy czegoś takiego nie powiedziałem. Chyba mam prawo sam wybrać co chce kupić i nie wiem czemu na mnie tak naskakujecie. Po prostu nie miałem możliwości odsłuchu tych wzmacniaczy i nie chce brać kota w worku a skoro mam kopić wzmacniacz pokroju Oriona czyli typowo do łomotu to nie wiem o co wam chodzi... Bury22 skoro masz takie wzmacniacze to weź daj mi ich zdjecia itd na priv a nie robicie tu cyrki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie miałem możliwości odsłuchu tych wzmacniaczy i nie chce brać kota w worku a skoro mam kopić wzmacniacz pokroju Oriona czyli typowo do łomotu to nie wiem o co wam chodzi...

Tak z ciekawości zapytam : Po co ci odsłuchy wzmacniaczy jak ma być tylko do łomotu?

Wystarczy najtańszy jak największej mocy ...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do łomotu weź sobie Peying`a Alien`a ma 3kW kosztuje "pińcet złotyk", będziesz miał jeszcze na kolejne 3sztuki:)

 

Już ci stanął? Dobra koniec tego OT bo trole mają tylko pożywkę... A skoro nie mam już ofert tylko są mało wnoszące wypowiedzi pajaców myślących ze są fajni pisząc o pizdzingach i innych to zamykam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...