Skocz do zawartości

Głosnik niskotonowy 250 max 300 zł


Dareek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Car audio interesuje się ok ponad roku. Na przód pójdą jakieś średnio tonowe w zamkniętych komorach i wysoko tonowe tylko jeszcze nie wiem jakie.

Wiem że lubicie się pytać o to jaki zestaw przedni ale to jest pytanie na inny temat.

Teraz chce dobrać w miarę dobry głośnik do bagażnika i takie też było pytanie.

Dzięki za odpowiedzi z propozycjami, jeśli ktoś ma jeszcze jakieś propozycje to podajcie. Wszystkie rozważę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, najważniejszy jest napęd- wzmacniacz (o prądzie w samochodzie nie wspominam)

A czego oczekujecie, to ja wiem! Ciśnienia :D

Rozeznanie starszych forumowiczów w subwooferach jest ogromne, dlatego nie wiem po jaką cholere tak kombinujecie...

Dla rozeznanego w temacie wiadomo mniej wiecęj co pokaże dany głośnik, i czego można od niego oczekiwać.

Po co pytać, jak i tak zrobicie co chcecie ?

pfff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, najważniejszy jest napęd- wzmacniacz (o prądzie w samochodzie nie wspominam)

A czego oczekujecie, to ja wiem! Ciśnienia :D

Rozeznanie starszych forumowiczów w subwooferach jest ogromne, dlatego nie wiem po jaką cholere tak kombinujecie...

Dla rozeznanego w temacie wiadomo mniej wiecęj co pokaże dany głośnik, i czego można od niego oczekiwać.

Po co pytać, jak i tak zrobicie co chcecie ?

pfff

Zgadzam się ale pytanie dotyczy porady w wyborze głośnika/ów.

Po to aby poznać zdanie innych forumowiczów. forum jest m.in aby zapytać, poradzić się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o tanie 10' polecam MDS Fanatic FR10W http://www.carsound.dk/produkt.asp?id=8202 Kolega kupił 2szt za 300zł nowe w Norauto w Warszawie i za tą cenę naprawdę grają rewelacyjnie ,potrzebują tylko mocnego wzmaka 700 rms w 4 ohm starcza w zupełności . foto ze skrzynką którą robiłem pod nie

 

foty nie weszły trudno :kwasny:

post-5248-0-32513300-1321126044_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...