Skocz do zawartości

Clarion IPod adapter EA1251 - współpraca z DXZ958RMC


Dreamerek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem adapter EA1251 i .... lipa, nie działa z moim radiem. Czy do 958 wystarczy podłączyć kable CeNet i powinno automatycznie "widzieć" urządzenie? Jak sprawdzić (poza innym radiem :)) gdzie może leżeć problem?

Zastanawia mnie ta wersja "B" na górze jest opisane normalne EA1251 a na spodzie EA1251B. Sprzęt sprawdzany na stole :) ale to akurat chyba nie problem... Gościu co to sprzedawał zapiera się, że działało na 100%.

post-3702-0-80452100-1321033072_thumb.jpg

post-3702-0-54216700-1321033109_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sure :)

Jedno mnie tylko zastanawiało:

"Please make sure the Yellow wire (Bus power lead) is connected on the CeNET compatible Main Unit"

I chyba mnie olśniło...

Bo jak teraz się przypatrzyłem to... mam dwa żółte kable :przestraszony: No i oczywiście jeden z nich lata sobie wolny ... :krzeslem:

Ten drugi też ma być bezpośrednio pod 12V "+" (do sprawdzenia)?

http://s1.kuantokusta.pt/img_upload/produtos_imagemsom/76314_3_ficha-para-autoradio-com-fios-clarion-718r.jpg

 

Idę czytać instrukcję radia jeszcze raz :krzeslem:

 

A koleś został zrypany przez tel. hehe. Jak zadziała to trzeba będzie powiedzieć "sorry" :)

 

Działa :zdrowko:

Dzięki wielkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak taki mądry jesteś to poczytaj instrukcję do radia 958 i znajdź mi gdzie tam jest napisane, że zasilanie ma być podane na 3 kable :zdrowko:

 

Dla potomnych :)

 

Radio i zasilanie CeNET'a działa jak podepniemy do zasilania 12 "+" kable: żółty, żółty i czerwony :)

(kostka z rozpiską powyżej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś używał EA1276 z 958 ??? Hellsin wspominał o nim, że powinien pasować ale...

Chciałbym potwierdzić że:

1. Współpracuje z 958 bez problemów;

2. Wyświetla do wyboru:1 PLAY LIST, 2 ARTIST, 3 ALBUM, 4 SONG, 5 GENRE,6 COMPOSER

3. Można wybrać dowolną playlistę

4. Ładuje Ipoda

Tak przynajmniej wynika z manuala.

 

Schemat użytkowania EA1251 jest porąbany i nic nie wyświetla. Przyzwyczaiłem się do schematu Pionka :( i Clarek kładzie mnie na kolana :(

I jak 1276 jest o te funkcje lepszy to zakupie kolejną przystawkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam CD-IB100 II :) i... Pokazuje wszystko :) a playlisty wybieram jak chcę.

A wiec zaryzykuje... Opłacalność? Na pewno nie stracę. I tak to kupie w USA nie wydając więcej jak 20$ za używkę (tak jak 1251), jedyny minus tego to, że może do mnie dojedzie dopiero w styczniu :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...