Skocz do zawartości

Audi A4 B6 Avant


kivlov
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po bardzo długim czasie.

Jestem świeżo po zakupie Audi A4 B6 Avant i planuję zmianę systemu audio. Trochę wypadłem z tematu więc będę chciał poradzić się was co i dlaczego wybrać. Na samym początku myślę o wymianie radia za ok 250zł (może być używane) z czytnikiem kart oraz USB. Nie chcę na samym początku pchać się w subwoofer, gdyż planuje zrobić dobry przód czyli dystanse z MDF, wygłuszenie drzwi oraz najważniejsze czyli głośniki i wzmacniacz. Co polecacie (16,5cm) na przody do drzwi za ok 250zł (może być używane) oraz wzmacniacz do tych głośników również w tej samej cenie, bo nie wyobrażam sobie, aby radio zasiliło dobrze woofery 16,5cm.

Co chcę osiągnąć? Najważniejsza jest dla mnie czystość dźwięku. Jestem fanatykiem audio, ale swój docelowy sprzęt posiadam w domu (becnie: Kolumny: Dali Grand ::: Wzmacniacz: Krell S300i ::: Źródło dźwięku: Hegel HD10 ::: Tuner: Yamaha TX-340 ::: TV: Toshiba 40XV733 ::: Interkonekt: Audioquest SKY DBS 72V, Głośnikowe: Atlas Equator Bi-Wire, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu) a więc poprzeczka postawiona naprawdę wysoko, ale jak wiadomo w aucie nie ma idealnych warunków do odsłuchów, ale zapewne coś można osiągnąć. Słucham głównie muzyki progresywnej, bardzo często słucham także Lady Pank , Perfekt, Dżem... Można powiedzieć wszystko poza naszym polskim DiscoPolo.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...