Skocz do zawartości

NOWY ROCKFORD FOSGATE P2D212


L_U_L_I
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , co myślicie o tym przetworniku ? Na all.. jest promocja za 499 zł sztuka , opłaca się ? Nowa wersja ma już 400 w rms-u i Sd aż 570 cm3 <wow> Brzmi ciekawie no nie ? miał ktoś styczność z tym przetwornikiem ? Czy może zagrażać np. re audio sr 12 ? ;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"srednio-niska" hmmm, choć wg produktów oferowanych na rynku to i tak "sprzęt na konkretnym poziomie", zalezy co kto preferuje.

 

Jak ktoś i tak ma gumowe ucho, a chce sprzęt NOWY to mysle ze takie opcje są jednymi z lepszych w tych pieniądzach tak na moje oko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"srednio-niska" hmmm, choć wg produktów oferowanych na rynku to i tak "sprzęt na konkretnym poziomie", zalezy co kto preferuje.

 

Jak ktoś i tak ma gumowe ucho, a chce sprzęt NOWY to mysle ze takie opcje są jednymi z lepszych w tych pieniądzach tak na moje oko :)

 

To są tzw produkty "modne"..

Jeżeli rozmawiamy o sprzęcie uzywajac tylko i wyłącznie "ucha" , to klasyfikacja mocno spada..

 

Pamiętajcie także że do odpowiedniego słuchania wypada użyć dobrej jakosci sygnału i stosownego wzmaka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgadzam się z Tobą zomer, ale to jest tez półka, która dla "przeciętnego" ucha jest wysoką półką, skoro ludzie na buszmeny, blaupunkty i jbl'e mówią ze jest ok ze fajnie to gra no to tego typu P2 jest juz całkowitym kompromisem miedzy NOWE/MOC/JAKOŚĆ/CENA :)

 

Tak jak piszesz tez ze nie mozna zapomnieć o tym by klocka z pewnego poziomu sprzętowego (np sub RF P2) zasilać klockiem z tego samego poziomu ( RF R500-1)

Jeśli chodzi wlasnie o nowe itd ( to jest mocno zaogulniony przykład, zeby nie bylo :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bujałem P1 nową serię w zamkniętej 18L i przyznam, że miło. Miałem poprzednika i jest rzeczywiście mocniejsze kopnięcie, do tego szybko i czysto.

Po Black Air'ach i Emphaserach nie robi już takiego wrażenia :) ale i tak daje radę. No a stosunek cena/jakość myślę bdb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze polka srednia -niska poniewaz P3 moge uznac za srednia a T1 a pozniej T2 za wyzsze , a P2 to wlasnie taki troche tandetny glosnik przypominajacy P3 ale wykonaniem sie nie umywa , natomiast gra niezle jak za te pieniadze , ja bym go nie kupil tylko szukal nawet uzywki P3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się w 100% z Tobą sanders :) ale największym problemem dla niektórych jest zaakceptowanie tego ze np dany głosnik, mimo ze nawet sporo "lepszy" był uzywany, juz nie jest nowka :) i nie ktorym nie przemówisz :) mam wlasnie takiego kolege, ktory woli nowego jbl'a gto niz starego infinity kappe 120w ( tego zielonego ) który jest wogole ale to wogole nie doceniany. I nawet na allegro za pieniądze az smiech chodzi po 100-120 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz inna sprawa , tez czesto kupuje nowe suby bo za przeproszeniem nie wiem jaki oszolom ich uzywal P3 wlasnie mialem nowke sprowadzona ze stanow i dalem 550zl z przesylka , teraz mam hertza ML za ktorego dalem 500zl z wysylka wiec nawet nowke idzie czasami kupic okazyjnie , na poczatek P2 zaspokoi wiekszosc wymagan i to juz indywidualny wybor kupujacego , SR to ta sama polka wiec wybor pomiedzy nimi jest zarazem trudny i latwy poniewaz te glosniki sa naprawde podobne graniem i cena jest podobna i wielu nie uslyszy tak znaczacych roznic zeby sie duzo zastanawiac. Te glosniki nie graja niuansow tylko graja tlusto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo "tłusto" grających, ciagle ma ciekawość nie jest zaspokojona w związku z RF T2 12", kurcze, sluchalem go minutke dosłowie w br @ 40hz (nie wiem ile litrów), po prostu tyle co moglem sie przekonać to gra miękko i głęboko, ale czy taki "byk" dałby rade w troche szybszym bicie choćby coś typu muzyka klubowa itd. ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam vento front:D

a co do skrzyni to tylko tymczasowe rozwiazanie, bo to pozostałosc po poprzednim głosniku. jak moge doraźnie zmniejszyc litraz skrzyni? na wiosne zbuduje sobie dedykowana wyliczona skrzynie pod ten głosnik. co do pieca to ta alpinka [mysle] ze spełnia moje oczekiwania co do zasilania przedniego zestawu. a jaki proponujesz do tego suba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynia nie jest zbyt duża? 50 litrów i zamknięta skrzynia to strasznie dużo... prędzej BR wtedy pod 12 cali może i tak ale zamknięta i 50L?

z tego co mi wiadomo to skrzynka zostaje z poprzedniego suba i temu tak objętość, zawsze można ją zmniejszyć i wybrać optymalną przed zrobieniem nowej, producent zaleca zamkniętą 21-50l

 

Co do auta... w tym samochodzie powinno być ok pytam bo w miniaturce jest vento (tzn lampy i atrapa) i vento jest dość szczelne a tam mogło by się nie przebić

to jest golf z vento frontem :hurra: :hurra:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...