Skocz do zawartości

orginalne radio czy alpine 7876rb


ares25
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.po pierwsze jestem zielony w sprzecie car audio.kupilem sobie golfa 4 kombi jest tam standardowe radio z kasetami a posiadam super radyjko alpine 7876 rb 60 watowe.Co powinno byc w moim aucie??rozumiem ze moj wybor to dopasowany wyglad lub lepsze brzmienie ta alpine mialem w astrze i bylo super.a moze sprzedac alpinke i kupic firmowe do golfa na plytki??cena bedzie podobna.no chyba ze sie da jakos grac na 2 radia plyty z alpine a radio ze standardu.prosze o rade co zrobic .szkoda by taka klasyka jak alpinka lezala w domu a i jakie glosnik sa lepsze w astrze czy golfie bo nie wiem czy zamieniac bo astre sprzedaje .pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde nie wiem czy po prostu do orginalnego radia podpiac przez adapter mp3 i miec klasycznie w srodku czy zakladac alpinke miec chyba gorszy odbior radia plytki ale nie mp3 super dzwiek i troche zmodyfikowane wnetrze choc radio wyglada imponujaco.czy je za te 400 sprzedac i kupic volkswagenowskie na plyty cena podobna.jest to golf 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO co temat??myślałem ze są tu ludzie ,którzy znają się na takich sprawach i mi doradzą.chyba po to jest to forum??Po prostu nie wiedziałem czy warto zmieniać czy zostawić to co jest i tyle.czy bede słyszał jakas róznice?czy zmiana ma sens!jasne że zrobie po swojemu, ale liczac sie ze zdaniem bardziej rozgarniętych w tych sprawach.np nie wiem czy ta alpinka to super czy przecietne radio??wiem ze gra fajnie i tyle!tak cieżko odpowiedzieć na proste pytanie??Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi

 

Znawcy mowia alpina -tak zrobie dzieki i juz wam nie przeszkadzam i nie zadaje tak banalnych pytan!dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze gra fajnie i tyle!

Jeśli słuchałeś jej i wiesz , że gra fajnie to czemu nie zmienisz? Jak się domyślam słuchałeś/słuchasz teraz serii, więc masz porównanie?

 

czy zmiana ma sens!

Zależy dla kogo, Dla większości tutaj ma !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tylko co"blokuje"moja zmiane.Żona:) i estetyka wnętrza alpinka ma swoje lata słucha się przyjemnie ale jak jade z żonka i małym dzieckiem to chca po prostu posłuchac radia.i mam nadzieje ze zmiana radia nie bedzie miala wplywu na zmiane odbioru radia.w astrze bywalo to rożnie.i tyle .liczyłem ze wasze zdanie ,zdanie ludzi którzy sie znaja pomoga mi ja przekonac.tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...