Skocz do zawartości

radio do aktywki 3-way+sub


Bzyku123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

poszukuję ciekawego grajka który mi obsłuży cały system aktywnie razem z czasówką, szukałem nieco po forum i nic konkretnego nie znalazłem, wyczytałem tyle że ciężko o takie co by dobrze grało.

 

póki co mam dylemat czy właśnie zmienić radio na takie z prockiem, czy dokupić osobno procesor np. bit-one

 

myślę że max do 1000zł mógł bym przeznaczyć, oczywiście używka. osobiście wolał bym radio niż zewnętrzny proc ale nie znam takiego radia co by mi wszystko obsłużyło.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak jvc 3 way + sub = kombinacja ... z resztą jak w większości radii. Coś musi być puszczone razem, co by było ok :P

 

aż tak?? :przestraszony:

 

ostatnio był amerykański HX-D2 za 2200 zł. W każdym razie czy to proc, czy radio z procem, minimum to 2k murowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo w sumie odległości znikome, więc chyba nie ma sensu osobno ustawiać czasy

No właśnie nie był bym tego pewny. Teraz u siebie przerabiam puszczenie całego 3way na osobnych kanałach-czasówkach ale wszystko pocięte ze wzmacniaczy i dodatkowo sub z wzmacniacza, bo radio już na to nie pozwala. Powinno mi to dać kilka nowych mozliwosci ustawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba żeby właśnie średniaka z tweeterem puścić razem, to mi jakoś nie przyszło do głowy :wstyd:

bo w sumie odległości znikome, więc chyba nie ma sensu osobno ustawiać czasy

 

masz parę wyjść :

- puszczasz tweeta ze średniakiem pasywnie, czasówka z radia ewentualnie;

- to samo co wyżej, ale przez zwrotkę aktywną;

- kupujesz proca typu H700 lub 701;

- kupujesz radio do 4 way + sub;

 

jest jeszcze parę wyjść, ale to już kombinacja :D

 

no ale moze i 2way plus sub

 

3 way w rozumieniu, przód osobno ( tweeter + woofer ) + sub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F1 status :)

Masz na myśli CDA-7990 lub DVI-9990 ?

Bo z tego co się orientuję to, żadna z tych jednostek nie ma możliwości pocięcia 3way+sub aktywnie.

Inna rzecz ma się z prockami z tej serii.

A co do grajków, które mają wbudowaną takowy DSP to tylko HX-D2/DRZ9255 i P99RS, no ale to wydatek rzędu 2.5k PLN, jak ktoś już wyżej wspomniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4way maja tylko nie liczne jednostki, wyzej wymienione i F1 status

F1 nie ma takiej możliwości .

czyli porywam się z motyką na księżyc

Nie do końca , nie jest to ciężkie do ogarnięcia , ja tak jeździłem przez rok i było gucio , zresztą chyba wszystkie mistrzowskie(europa) auta w tym roku mają tak ogarnięte systemy więc nie jest to złe rozwiązanie.

- kupujesz radio do 4 way + sub;

Za dużo świeżego powietrza tam u ciebie :super: marzycieli :P

wydatek rzędu 2.5k PLN

Za egzemplarz w średnim stanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- kupujesz radio do 3way+sub lub do 4way :wink: ale to powyzej to juz jest 5drozna zwrota w radiu :P

 

dokładnie, małe omsknięcie palca :) można i nawet 6 way, ale na co i po co :P ?

 

Za dużo świeżego powietrza tam u ciebie :super: marzycieli :P

 

pisałem omsknięcie :P

 

Za egzemplarz w średnim stanie :)

 

u nas zapewne tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za egzemplarz w średnim stanie :)

Na jednym spocie pojawił się taki grajek, już teraz nie pamiętam dokładnie, ale chyba HX-D2, chociaż pudło było z DRZ9255 :P, w igła stanie za 2.7k PLN od "pewniaka", także napisałem "wydatek rzędu", mając na myśli plus minus 200-300 zł. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czyli co jest najlepszym rozwiązaniem dla mnie? nie uśmiecha mi się wydatek rzędu 2500zł za radio

radio do 2-way+sub i tweeter ze średniakiem pod jedno wyjście, pociąć to albo pasywnie, albo zewnętrzną zwrotnicą, z kolei midbasy pod drugie wyjście i ciąć z radia, no a sub pod wyjście na suba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...