Skocz do zawartości

Pimp My Ride by Coca-Cola...


K@mil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do altkow i tematow "ogolniedzwiekowych" w tym show moznaby pewnie uslyszec cos od Arka-Kowala o ile moze sie wypowiadac.

 

Ciekawi mnie rowniez, ze w odcinku "0" zalkladali Rainbowa, a w "nr 1" poszedl juz JBL.

 

 

Wydaje mi sie jednak, ze reszta zostaje seryjna - silnik zapewne tez, a czesto juz pewnie wigorem i swiezoscia nie grzeszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest program SHOW a samochody mają być pokazówką, wyobrażacie sobie aby jakiekolwiek ahhy i ehy były okazywane na temat naszych aut na jakiś tam imprezach, ludziska popatrzą, pokiwają głową i przejdą, a będzie stała demówka z 30 monitorami, 10 wzmacniaczami + 2 auta robiące hałas, i nagle są wyciągane aparaty, robione zdjecia, przylądanie się autu jak i medytacje, i taka właśnie jest ideologia tego programu, odpicować brykę aby ją można było pokazać, tak więc i tak ta cytryna była zobiona delikatnie :) a co najważniejsze -koles zadowolony.

Jakiegoś VANA 7-mio osobowej rodzince już pewnie tak by nie zrobili, tego raczej można być pewnym, byłoby malowanie, felga, tłumik, ale już nie taka ogromna zabudowa, choć pewnie takie auto się nie trafi.

 

Ciekawi mnie rowniez, ze w odcinku "0" zalkladali Rainbowa, a w "nr 1" poszedl juz JBL.

 

Reklama i sponsoring zapewne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie rowniez, ze w odcinku "0" zalkladali Rainbowa, a w "nr 1" poszedl juz JBL.

Z tego co mi wiadomo to nie dotarł do nich sprzęt który dają sponsorzy (JBL, Clarion) a że na zrobienie autka mieli mało czasu to wrzucili to co mieli u siebie na sklepie. Nie ich decyzja i nie ich dobór sprzętu jeśli chodzi o klocki w zabudowach, oni byli tylko wykonawcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel bierze udział w tym konkursie. Jeśli macie chwile czasu i dobre serce to kliknijcie w linka od niego. Niżej wiadomość jaką mi zostawił:

 

Hej!

Bardzo bym prosił o oddanie głosu na moją gwiazdkę w Polskiej Edycji PIMP MY RIDE.

http://apps.facebook.com/odpicujbryke/Bryka.aspx?id=1624

Jeśli to nie problem podeślijcie też znajomym. Żeby być wziętym pod uwagę muszę w 5 dni zebrać około 400 głosów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak oni zasili to audio w tym aucie bo nie wierzę że seryjny altek to pociągnie na jakichś porządniejszych obrotach. Może się to szybko skończyć małym aua wzmaka i nieoczekiwanie przedłużonym postojem. Co do zachowania mechaników i Kasty to moim zdaniem "żenua". Ta udawana konsternacja kiedy kasta przybywa złomem jakby się nie wiadomo czego spodziewali. Te zachowania budziły zażenowanie już w Amerykańskiej edycji a przeniesione do nas to już katastrofa. Co do wykonania to myślę że w porządku. Zastanawia mnie tylko czy jakoś to ustalają wcześniej że mogą zmniejszyć liczbę miejsc w aucie.

 

Fakt w westcoast ten chumor wychodzil im naturalniej mozna bylo to poczuc ze robione dla jaj, w wersji polskiej robione na sile. Ale nie ma co porownywac mogli by byc soba a wtedy moze i lepiej by sie ogladalo bo takie cos odpycha od ogladania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za darmo to za darmo.. Nie bedzie płakał jak mu to pod blokiem opitolą..

Nie byłbym taki pewien…

 

Dziwnym dla mnie jest że nic nie robią przy silniku, nie oglądałem co prawda wszystkich odcinków ale mogliby przynajmniej zająć się kosmetyką chociażby oczyścić z brudu, powymieniać przewody, akumulator, klemy ewentualnie w sportowych projektach wymienić filtr na stożkowy itd.

Chyba po to wstawiają te ekrany +inne bajery żeby w razie awarii silnika można było gdzie w spokoju piwo spić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel bierze udział w tym konkursie. Jeśli macie chwile czasu i dobre serce to kliknijcie w linka od niego. Niżej wiadomość jaką mi zostawił:

 

Hej!

Bardzo bym prosił o oddanie głosu na moją gwiazdkę w Polskiej Edycji PIMP MY RIDE.

http://apps.facebook...ka.aspx?id=1624

Jeśli to nie problem podeślijcie też znajomym. Żeby być wziętym pod uwagę muszę w 5 dni zebrać około 400 głosów.

Pozdrawiam

 

Ja sie nie podpisze.. Nie zazdroszcze komus takiej roboty.. Wg mnie szkoda auta, pozniejszych nerwów.. Sorry ale mam inne zdanie co do takiej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O prowadzącym nie ma co dyskutować..jako raper najlepsze lata ma już dawno za sobą..z czegoś żyć musi..a na muzyce w dzisiejszych czasach się nie dorobi..więc musi poudawać debila w TV..:)

Co do tego Nissana 100NX z pierwszego odcinka..auto po "odpicowaniu" jest bardziej przypałowe niż przed..taka moja opinia jest.:) Znam właściciela tego Nissana..na jego miejscu wyciągnąłbym z tego auta wszystko co tam włożyli..póki nikt tego nie zayebał..bo to auto to padaka i długo nie pojeździ..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...