Skocz do zawartości

podłaczenie zwrotnicy


robkazus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!!

Mam problem który sobie w sumie sam sprawiłem.Otóż kupiłem sobie zestaw głośników Woofer plus twitter firmy Kruger&Matz wiem że to żaden szał ale do ciężarówki wystarczy.No i dzisiaj rozkopałem na firmie pół samochodu i wielki kibel bo nie wiem jak podłączyć zwrotnice bo do tego zestawu była dołączona jedna takowa z taką regulacją na górze +2dB dB -2dB.Z jednej strony ma IN+ IN+ IN- IN- a z drugiej TW+ TW- WF+ WF- no i to wszystko i teraz nie wiem czy nie powinienem mieć dwóch takich zwrotnic?Czy to po prostu mam podłączyć prawą i lewą stronę razem? Nigdy tego nie robiłem jakby ktoś znalazł chwilke czasu żeby mi to na chłopski rozum potłumaczyć bo się wkopałem pieknie albo jakiś schemat bo w necie się naszukałem ale wszędzie są schematy z dwoma zwrotnicami a ja mam jak na złość jedną.Dodam że do tego zestawu nie ma żadnej instrukcji ani książeczki zupełnie nic.pozdrawiam i z góry dzięki za zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie, ze zwrotki przystosowane do bi-ampingu

rozdzielone masy

podlacz razem IN+ i IN+, IN- i IN- sygnal z radia/wzmacniacza

a TW+ i TW- to tweeter

WF+ i WF- to juz powinienes wiedziec

no ok ale do TW+ TW- lewy i prawy twetter i WF+ WF- lewy iprawy woofer? to chyba nie bedzie balansu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dostałeś wybrakowany zestaw :)

Napisz do sprzedawcy i zdaj relacje jak się sprawy potoczyły.

 

Ale ładnie ten Niemiecki Peiying wygląda :)

 

 

Na stronie producenta pisze, że w zestawie są ZWROTNICE, liczba mnoga.

http://www.krugermatz.pl/pl/8344-kruger-matz-zestaw-glosniki-samochodowe-5--zwrotnice--tweetery

 

Hah, ciekawe czy te parametry TS są prawdziwe ;)

Edytowane przez Sinsemillaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nie wiem czy tutaj też można odkopywać tematy, ale że regulamin tego nie zakazuje a przyda się dla potomnych:

 

Co do zwrotnic - ta druga jest podstępnie schowana, w tym samym kartonie tyle że od spodu - drugie dno. Dzwoniłem w tej samej sprawie do producenta, i mnie poinformowano.

 

Pozwoliłem sobie przetestować ten zestaw: KM620T11 czyli odseparowane 6,5' + 1' a także wzmacniacz 4 kanałowy KM1004.

 

Powiem tyle - chińczyki idą do przodu z postępem, nawet dobre rzeczy im wychodzą - tylko ciekawe jak z żywotnością.

 

Testy w załącznikach format PDF.

Kruger&Matz KM620T11 - by LightSound.pdf

Kruger&Matz KM1004 by - LightSound.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...