Skocz do zawartości

Mercedes C-klasa w202, lekkie obawy przed włożeniem skrzyni


kamil567
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Poki co nei stac mnie na te maty itp, takze mowie, ze sobie odpuszcze..

A co do blachy w mercedesie to wystarczy dobrze wybrac, a nie bedzie problemu, uwierz przemeksik, u mnie w domu Mercedesy sa od dobrych 10 lat(ojciec, wujek, teraz ja) i nie było zadnych problemów,tak jak mowie, wystarczy znac sie na tym i dobrze wybrac, moj np jest z 96 roku i zero rdzewki, moj starszy ma E z 98 i blacha zdrowa, jak ryba, wujek w124 92 rok i leciutko gdzie nie gdzie, a dodatkowo moj starszy ma stara 190 jeszcze z 86 i jedynie progi lekko zrzarlo..takze nie jest zle moim zdaniem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

http://allegro.pl/dwukanalowy-wzmacniacz-samochodowy-vk-800-w-kable-i2808629877.html wzmacniacz vk

inny niz twoj ale jak przeczytalem opis aukcji to sam sie przestraszylem i pobieglem szybko da auta, otwieram bagaznik... Na szczescie mam blaupunkta, wiec nie rozklekocze mi auta :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby nie było jak w przysłowiu...zamieni stryjek.

Poczytaj o soniaczach i alpinkach - sporo info na forum jest o tych wzmacniaczach, alpinka nie musi okazać się lepsza/gorsza od soniacza, którego posiadasz.

posiadam SONY XPLOD XM-502Z, jako amator car audio mam jedynie porownanie do mojego radia (pioner deh 2400ub), ogolnie dzwiek jest oczywiscie o wiele lepsze na oddzielnej koncowce, jednak tweetery w porownananiu z radiem staly sie zbyt delikatne, pozbawione szczegolow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie dzwiek jest oczywiscie o wiele lepsze na oddzielnej koncowce

Może mało delikatny będę i zapytam: A jak z tłumieniem drzwi sprawa w twoim aucie wygląda?

dokladnie, pod wzmakiem brakuje w nich szczegolow i dynamiki. mysle ze ten wzmachor ma problemy z wysokimi tonami.

warto dodac, ze bez wzmaka brakowalo srednicy, lecz nie sadze aby ona zagluszala tony wysokie.

Albo wzmak jest uwalony albo Ty coś nabałaganiłeś. Talk być nie powinno jak opisujesz, zapnij inny wzmacniacz i wszystko sprawdź, dokładnie i po kolei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...