Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz 500zł do pędzenia suba.


sober
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Za jakimi wzmakami do 500-600zł warto rozejrzeć się do napędzania subwoofera?

Chciałbym aby w 4ohm miał te min. 500W oraz myśle przyszłościowo i chciałbym tez aby był troche jakosciowy i był stabilny do 2ohm.

 

Da rade coś znaleźć za do 600zł? Bo wogole nie wiem w jakich firmach szukac wzmaków do pędzenia suba, bo co do przedniego systemu to jakies rozeznanie mam co jest godne zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Za jakimi wzmakami do 500-600zł warto rozejrzeć się do napędzania subwoofera?

Chciałbym aby w 4ohm miał te min. 500W oraz myśle przyszłościowo i chciałbym tez aby był troche jakosciowy i był stabilny do 2ohm.

 

Da rade coś znaleźć za do 600zł? Bo wogole nie wiem w jakich firmach szukac wzmaków do pędzenia suba, bo co do przedniego systemu to jakies rozeznanie mam co jest godne zakupu.

 

a co chcesz pedzic takim mono i dlaczego akurat 500W@4Ohms?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozesz sprawdzic jaki to model - skoro go kupiles/masz to chyba nie problem - zobaczymy czy 1'dno czy 2'u cewkowy i generalnie o co kaman. To ze mastah podawał mu 600W nie znaczy ze tyle potrzebuje, a i rowniez mozna by podac i 800W i 1kW ale z glowa.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli jestes z ok. W-wy to w przyszla niedziele jest spot w Forcie Wola zawsze mozesz podejchac i jesli masz suba w skrzynce to pewnie co poniektorzy (posiadający) jakies napędziorexy subów pozwola go podpiąc i sam sobie sprawdzisz jak np. sie sub zachowają. Ja o ile nie zostanie sprzedany do tego czasu AUtotek (jest na Gieldzie) mogę CI udostepnić mozliwosc podpiecia u mnie swojej skrzynki.

 

Generalnie do 500 pln z monoblock'ow to mozna kupic, GZ TA2500TX, w/w Autotek 601x, Kenwood PS400M (jakies stare Hifonicsy ale modeli nie znam i generalnie ciezko dostepne) ale zaden z nich nie ma 500W@4ohmach tylko czasami to nie jest wyznacznik, a jesli nie te co podalem to trzeba szukac jakis 2-kanałówek ktore w mostku dadza Ci wymaganą moc i odpowiednia kontrole, tylko niekoniecznie muszą byc lepsze od w/w monoblockow.

 

Generalnie jesli chodzi o Twoje wymagania i budzet to moze być ciezko, ale moze jeszcze inni sie wypowiedzą w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...