Skocz do zawartości

Specjaliści od projektowania zwrotek pasywnych ...


M_A_X_A_M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Odczuwam wewnętrzną nieposkromioną potrzebę przesiadki na system pasywny (na dodatek najpewniej opóźniony w czasie) :)

W związku z tym - jak w temacie - poszukuję specjalistów z zakresu pomiarów i projektowania zwrotek (system 2-drożny).

Mieszkam w Trójmieście, najwygodniej byłoby więc, by odnaleźli się w jego okolicy.

Czy poza Loudspeakershop/Akkus znacie i możecie polecić jeszcze kogoś?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qba na Czarnym dworze, co prawda siedzi w home audio ale ...może zrobi wyjątek i jestem przekonany, że ma dostęp do profi systemów pomiarowych których pożądasz? :ph34r: .

Swego czasu kiedy go odwiedzałem widziałem na ścianie dyplom ŚP Pascy (nie pamiętam miejsca) ale na 100% był w kategorii Pure Pasive a to mocno zobowiązuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qba na Czarnym dworze, co prawda siedzi w home audio ale ...może zrobi wyjątek i jestem przekonany, że ma dostęp do profi systemów pomiarowych których pożądasz? :ph34r: .

Swego czasu kiedy go odwiedzałem widziałem na ścianie dyplom ŚP Pascy (nie pamiętam miejsca) ale na 100% był w kategorii Pure Pasive a to mocno zobowiązuje.

Nie bądz taki skromny ! Moim zdaniem na potrzeby kolegi spokojnie ogarniesz pasywnie jego system :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajnie nie znajdę czasu :kwasny: .

Osobiście uważam, że M_A_X_A_M ma wystarczające kompendium wiedzy by samemu się za to zabrać.

2 drogi to wcale nie skomplikowany zabieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajnie nie znajdę czasu :kwasny: .

Osobiście uważam, że M_A_X_A_M ma wystarczające kompendium wiedzy by samemu się za to zabrać.

2 drogi to wcale nie skomplikowany zabieg

Dzięki za wiarę w moje umiejętności, ale chciałbym tym razem, by zrobione to zostało już na możliwie "profesjonalnym" poziomie - czytaj - w oparciu o pomiary charakterystyki mojego auta, a do tego możliwości technicznych mi brak :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...