Skocz do zawartości

Jakie Radio pod Audison SRX 3.1 i głośniki morel tempo ?


Kraku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam rozwiązanie z iPodem. Cała muza w jednej mydelniczce. Mam Alpine IDA-X200 i nie zamieniłbym w żadnym wypadku na stosy płyt CD. Możesz na to radyjko zapolować na serwisach aukcyjnych. Chodzi po 400 zł. Już wielokrotnie pisałem: nie słyszę różnicy wav i dobrej jakości mp3 (256kbit i wyżej). A nawet jeśli ta róznica istnieje to mam to w ... Samochód z natury nie jest idealnym do odsłuchu środowiskiem - buczy i szumi. Jak ktoś jest strasznym dźwiękowym purystą, to raczej delektuje się muzą w domu, ze szklanką burbona w dłoni ;) Jesli natomiast w domu słuchasz mp3 to już w ogóle nie widzę powodu żeby w samochodzie słuchać na siłę CD. Wygoda radii z iPodami nie porównywalna do żadnego innego patentu. Chyba że istnieją radia z wbudowanym twardym dyskiem. Jeśli natomiast masz już iPoda z którego słuchasz swojej muzy to jest to rozwiąznaie dla Ciebie. Tutaj masz link do obecnie produkowanych modeli przeznaczonych do współpracy z iZabawkami. Pamiętaj - nie mają w ogóle napędu CD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna znaleść alpinke 9853-55 do tego adapter kca 420i :) tylko ze taki adapter nowy to 400 zł prawie :D a uzywka nie raz sie trafi po 100 zł :) alpinka tez w -dobrym stanie za 400 znaleść sie da ;) i tak wygląd Ci sie zrysuje po paru miesiącach chyba ze jesteś typem ktory o np kupiony tel dba od początku do samego konca :D ( pewnie i tak większość z nas ma syndrom "do pierwszej ryski" :D)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...