Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Morel Tempo 6


boski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z nowych to popatrz sobie na jakieś tam alpinki czy inne wzmacniacze i wybierz które Ci sie podoba bo i tak rynek współczesny raczej bije teraz wszystko na 1 kopyto :) (przy takich cenach)

 

Nie pisze tego po złości ale jak chcesz nowe to kup to co widzisz dostępnego i wydaje Ci się być ok (nie kupować jakiś tam wlasnie magnatów itp) nikt nie mówi ze to bedzie złe albo tragedia. Na pewno duuuzo grosze od tego co mozna mieć za tą kase do tego uzywanego, ze wcześniejszych lat. Wzmacniacz o parametrach tego za 500 zł w uzywce dostaniesz nawet za 100 zł a do tego przeważnie te stare konstrukcje lepiej grają, będą dluzej grały a nie do momentu konczenia się gwarancji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej padła odpowiedz na tak ;) Wiec pomyślałem że jest jakaś szansa kupna czegoś przyzwoitego.

 

Może złe poskładałem zapytanie ;)

 

Który ze wzmacniaczy dostępny w sklepach aktualnie w sprzedaż do 500 zł nadal by się do tych głośników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie używane wzmaki polecacie ? Ten Helix H500 Espirit wydaje się być bardzo dobry. A coś starszego może od JBL? Magnaty odpadają, myśle z nowych jeszcze nad GroundZero ale jak mnie oświecono jest to seria budżetowa i mam obawy, że nie pociągną tych Morelek jak by to zrobił stay, ale markowy wzmak. Czy ten Helix H500 Espirit pociągnie bez problemu suba np. JBL CS1214 lub GT5-12? Mam jeszcze jedno pytanko (sory że mieszam :P ) , w radiu mam tylko jedno wyjście RCA, czyli jak dobrze rozumiem moge podłaczyć jeden wzmacniacz np. ten 4 kanałowy? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JBL'a raczej odradzam, chyba, że jakiś piec ze starej serii. Jeśli masz jedno wyjście RCA, to oczywiście jest możliwość podpięcia np tego Helix'a, poprzez przełączenie jednego przełącznika, który rozdziela 2 kanałowy sygnał na 4 kanały i będziesz mógł pędzić Morele i Suba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...