Skocz do zawartości

odwrotne podlaczenie zasilania wzmacniacza - konsekwencje?


doli19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przesadzaj. To renomowana marka. Nie jest to może hi-end, ale też nie jakiś shit kóry ma prawo się popsuć 3 razy w ciągu roku. Normalny sprzęt klasy średniej od którego wymaga się niezawodności.

 

 

Zgadzam sie , nie jest to wzmak za 300zl zeby byly z nim takie jaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

RM wyższa półka? Prosze Cie...

 

Jw. to nie kosztowalo pare stowek wiec mam prawo czegos od tego wymagac i specjalnie napisalem z wyrzszej polki nie okreslajac jednoznacznie jakosci bo wiedzialem ze odrazu pojawia sie wypowiedzi tego typu, a chyba nie porownasz tego wzmaka do zwyklego boschmenna za 249zl ktory pozwole sobie dodac mam od kilku ladnych lat i jeszcze nic sie w nim nie zepsulo, teraz ma go moj znajomy i chula dalej, a ja (i nie tylko ja jak widac) z piecem za 4-krotnosc wartosci tego Bm'a mam takie problemy.

 

Bylem sobie posprawdzac wszystko jeszcze raz i nawet troche sie zaskoczylem bo przy wlaczonym silniku z wl. swiatlami oraz prawie maxymalnej glosnosci na zaciskach pojawialo sie napiecie od 14,67 do 14,72 wiec jest lepiej niz dobrze, natomiast podczas odsluchow i towazyszacym mocnym basie wzmak dostawal kompletnego swira z tym sygnalem, jedno bum z suba i juz nie gra kanal 2 stuknelem palcami w obudowe wzmaka - kanal 2 gra normalnie, po chwili znow zanik sygnalu i tu juz nawet zauwazylem ze sub przycichl, po kolejnym stuknieciu palcami wszystko wracalo do normy, podczas spokojniejszego sluchania jest juz lepiej jednak tez sygnal ten zanika. Tak wiec wskazywalo by to iz znowu wystepuja jakies zimne luty bo nie mam pojecia co innego by powodowalo takie objawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmak juz po testach wykrecilem i zapakowalem, jutro go odsylam. Po powrocie odrazu go montuje i napewno bede go czesciej uzywal bo gwarancja konczy sie w styczniu a moje auto na okres zimowy nie jest urzytkowane w ogole. Tak ze jesli historia ma sie powtorzyc to mam nadzieje ze jeszcze przed koncem gwarancji bo pozniej sprzedac to komus raz ze nie dostane tyle ile za niego zaplacilem i dwa ze napewno bedzie klopot z jego sprzedaza po tylu interwencjach gwarancyjnych, a robic nikogo w balona nie mam zamiaru ze sprzet nie grzebany itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...