Skocz do zawartości

Jakie lampy typu Angel eyes ?


Kepke_23
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanko do forumowiczow mianowicie chce zakupić żonie do Tigry A lampy typu Double Angel Eyes tzw Ringi i moje takie pytanko jakiej firmy lampy wybrać patrzalem na Allegro ale są tylko 2 rodzaje SONAR o których słyszałem wiele dobrego i jakieś podróbki Junyan (brzmi jak chińska tandeta). Może mieliście styczność z tymi lampami bądź innymi chodzi mi o jakość lamp SONAR jeśli ktoś miał na aucie można je dostać za 480-490pln oczywiście czarne bo żadnych ala lexus nie chce bo autko robione jest na czarno wszystko . Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam lampy od sonara i są jak najbardziej ok. pasują praktycznie idealnie, ładnie świecą

 

Praktycznie idealnie? Co było nie tak mówisz ze trzeba kable podlaczac bo nie te same wtyczki? czy coś innego

 

Znam FK bo brat kiedyś do paska B5 kupil kilka lat temu i płacił 800 euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale panowie ok dobra fajnie wyglądają w "betach" szczególnie w najnowszych jakie mamy u mnie w pracy ale BMW nie robi do innych marek samochodów więc zostawmy temat ring-ów z bmw i powiedzcie coś o innych z tego co się orientuje to np Hella czy Depo nie robi do wszystkich samochodów Angel Eyes i do Tigry się nie dostanie więc chyba zakupię SONAR bo chce żonie w aucie zrobic lepsze światła niż te zwykłe które prawie nie świecą jak dla mnie. Będzie to wyglądać jak na przykładowych fotkach z google i moim zdaniem nie jest to jak dodatkowy pasek na dresach jak dla mnie jeśli się coś zrobi z gustem:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale one będa z czarnym środkiem nie chce zadnych z białym bo to dopiero strasznie wygląda moze macie jakieś linki z lampami bo jakos nie mogę znaleść z innych firm? A co do śladów na lampach to chyba raczej wynika to z nieodpowiedniej chemii używanej do mycia auta itd bo akurat mam doświadczenie z tym i czasem po użyciu przez kogos złego środka rózne rzeczy sie dzieja z kloszami.

 

p.s. i akurat to ze z mody wyszły to mi lotto bo nie robie tego dlatego czy modne tylko dlatego żęby ładnie wyglądało i przede wszystkim dla żony żeby poprawić bezpieczeństwo (widoczność na drodze soczekwa ładnie świeci).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś w golfie 3 standardowe reflektory firmy depo które mój kolega kupił jako nowe i po miesiącu mi odsprzedał. W reflektorach na trasie Katowice - Poznań spaliły się w środku przewody w oby dwóch prawie jednocześnie, dodatkowo mocowania żarówek się zwichrowały od temperatury, żarówki miałem zwykłe philips. Następnie kupiłem używane hella ala golf 4 i przejeździłem na nich kilkadziesiąt tysięcy w kilka lat i nic się z nimi nie działo, auto sprzedałem koledze i dalej świecą bardzo dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW z tej Tigry i tak nie zrobisz :)

 

I nie zamierzam robić jakbym chciał to bym kupił żonie (ale jak na 1 auto do nauki tigra wystarczy potem sie zmieni na coś mocniejszego) ale bejca mi sie tylko z jednym kojarzy ale pozostawię to bez komentarza no i podstawowa rzecz posiadaczy bmw (nie wszystkich oczywiście) GAZ sorki ale gaz to jak dla mnie ma zastosowanie do zapalniczek i kuchenek :hyhy:

 

p.s. sorki za OFF musiałem to napisać i żeby była jasność nie robie bmw z tigry chce poprostu nowe lampy dla żony a wyboru nie ma dużego więc zostaje wybór Angel Eyes firmy SONAR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie połam mocowań i prowadnic w nowych lampach jak będziesz przekladał ze starych siłowniki od regulacji lamp ( o ile ją masz ).

 

mam regulacje elektryczną a lampy będzie mi mój dobry ziomek zakładał bo który się tym między innymi zajmuje wiec wszystko będzie profi ja nie mam czasu na takie rzeczy :).

 

p.s. lampy zakupione zapodam fotkę auta jak już będa założone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bejca mi sie tylko z jednym kojarzy ale pozostawię to bez komentarza no

Stereotypy stereotypami, a można czasem pozytywnie się zdziwić ;)

 

no i podstawowa rzecz posiadaczy bmw (nie wszystkich oczywiście) GAZ sorki ale gaz to jak dla mnie ma zastosowanie do zapalniczek i kuchenek

Podobnie jak właścicieli Porsche Cayenne, Mercedesów w dużej benzynie itd. Jak ktoś jest głupi i nie chce oszczędzać jak się da to nic mu nie poradzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stereotypy stereotypami, a można czasem pozytywnie się zdziwić ;)

 

Podobnie jak właścicieli Porsche Cayenne, Mercedesów w dużej benzynie itd. Jak ktoś jest głupi i nie chce oszczędzać jak się da to nic mu nie poradzę.

 

Dlatego napisałem ze nie wszyscy w BMW ale np u mnie w mieście kupują malolaci stare E30 albo E36 i zagazowywuja.

 

Sorki kolego ale jak ktoś kupuje Cayenne i wrzuca gaz to porażka dla mnie nigdy nie wrzuce gazu do auta i tyle i nie jestem głupi poprostu napisałem co sadze o gazie.nAle dobra widzę ze temat nie zrobił sie o lampach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...