Skocz do zawartości

Wygłuszanie 206cc - pare pytań odnoście wygłuszania i nie tylko.


Naix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu jest posiadaczem Peugeota 206cc, początkowo nie było w nim głośników więc musiałem jakieś zakupić, wybór padł na używane Helixy Esprit 136, po montażu było by wszystko ok gdyby nie trzeszczące elementy w drzwiach i to mnie skłoniło do jak najszybszego wygłuszenia drzwi, wygłuszał będę matami APP bo na nic lepszego mnie obecnie nie stać, na plastikową tapicerkę drzwi pójdzie mata GMS-02, do tego spray sinusa i dystanse mdf 8mm, gdzieś na necie wyczytałem że niektórzy wygłuszając matami APP tylko pod sam głośnik dają dodatkowo jedną warstwę jakiejś lepszej maty STP czy Dynamat albo kawałek maty typu GMS-02, i tu pojawia się moje pierwsze pytanie, czy takie naklejanie 1 kawałka lepszej maty za głośnikiem da jakąś słyszalną różnice w dźwięku ? Drugie pytanie dotyczy dystansów MDF, mianowicie jak je mam przymocować do tego oryginalnego plastyku który zdecydowałem że zostawię ? I ostanie trzecie pytanie, już nie odnośnie wygłuszenia a przyprowadzenia przewodów od głośników w drzwiach do bagażnika w 206CC, kompletnie nie wiem którędy je tam doprowadzić, to samo z przewodami z radia do bagażnika. Jak będę miał jeszcze jakieś pytanie to napiszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...