Skocz do zawartości

Proszę o pomoc przy radiu Pioneer DEH - P5100UB


kobart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie jestem tutaj nowy ale na pewno zabawię tutaj dłużej, gdyż tematyką CA zajmuję się już trochę czasu amatorsko. Ostatnio zakupiłem radyjko takie jak w tytule, tyle tylko, że nie ma przy nim kostki ISO. Sądziłem, że dokupić taką nie będzie problemu, jednak przeszukałem trochę internetu i nikt nie ma jej w ofercie. Moja prośba jest taka czy ktoś z Was wie jak dokładnie idą wyprowadzenia w tym radiu, żebym mógł zaadoptować inną kostkę pasującą w wejście tego radia a pozmieniałbym tylko kable kolorami?? Ewentualnie jeśli ktoś ma zamontowane to radyjko u siebie to czy mógłby mi zrobić dokładne zdjęcia kostki ISO, żebym widział kolory kabli i ewentualnie dodatkowo mi opisać, który do czego?? Z góry dziękuję za wszelakie wypowiedzi i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby w spisie nie ma mojego modelu jest tylko 5000ub, ale sprzedawca pisze, że kostka powinna pasować do wszystkich z tymi grubszymi pinami a właśnie takie sa u mnie w radiu. Zapytam sprzedawcy czy tak będzie i ją sobie zamówię. Boje się tylko, że jeśli podłącze radio przez te kostkę i się spali a jest nóweczka ze sklepu, wczoraj odebrana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia sztuka (przy mnie wyciągali ją zza gabloty), bo były też inne w wyprz i były kompletne. Ta kostka zdaję się pasować bo porównałem ją ze zdjęciem oryginalnej i kable czerwony, żółty i czarny są niby w tym samym miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia sztuka (przy mnie wyciągali ją zza gabloty), bo były też inne w wyprz i były kompletne. Ta kostka zdaję się pasować bo porównałem ją ze zdjęciem oryginalnej i kable czerwony, żółty i czarny są niby w tym samym miejscu.

 

a powiedz mi kolego czy radio na wtyczce ma 2 grubsze pin-y czy 4 pin-y? jestem w stanie każdą kostkę iso załatwic najlepiej zrób fotke jak mozesz wejścia kostki iso przy radiu a ja ci powiem ile za taką kostkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojadę i sprawdzę cenę i oczywiście jakość. Wolę kupić trochę drożej ale coś porządnego niż jakiś shit z alledrogo za 10zł, który będzie się wypinał, itp. bo z takimi już też miałem styczność. Ewentualnie kolego Kepke_23 rzuć na PW za ile masz ją u siebie bo może jeśli tutaj będzie drogo to zamówię u Ciebie.

 

Chciałem wszystkim podziękować za pomoc w doborze kostki, bo kupując radio, gdy usłyszałem, że nie ma kostki ISO, to pomyślałem, że nie będzie problemu z jej zakupem. Jak dojechałem do domu i zacząłem szukać pod model 5100UB i nic nie było to już zacząłem się martwić, że będzie problem z tym radyjkiem a chcę je jak najszybciej założyć i posłuchać jak gra, dzięki wielkie chłopaki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się dzisiaj kupić kostkę na wolumenie w Warszawie, kostka wg rozpiski pasuje m.in. do DEH-P1500, na pierwszy rzut oka wygląda jak oryginalna do mojego radia. Jutro mam zamiar ją założyć do auta i sprawdzić czy wszystko będzie grało.

 

Co do wykonania, jak to zamiennik za 19zł, wykonany słabo, nie zapina się w radiu na stałe, jest troszkę za długa i nie dochodzi do miejsca zapięcia, ale mimo to wypiąć ją jest ciężko, więc powinno być ok.

 

Zastanawia mnie tylko po co jest ten brązowy wolny przewód, w oryginale też był jeden wolny, tyle, że "żółto - czarny", i czy powinien być ten wolny pin (na ostatnim zdjęciu - górny rząd, drugi od lewej).

 

Oto foty obiecanej kostki:

 

http://img215.imageshack.us/img215/7958/dsc00303p.th.jpg

 

http://img683.imageshack.us/img683/7741/dsc00304kg.th.jpg

 

http://img23.imageshack.us/img23/8610/dsc00309os.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...