Skocz do zawartości

Kilka pytań nowego adepta sztuki nagłaśniania auta


Ralf-TM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich miłośników mocnego grania ,jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość jeśli coś palne,postanowiłem nagłośnić swoje autko mb c-class kombi)kupiłem kilka elementów tzn

radio clarion dxz 758

głośniki przód axton(niestety modrlu nie pamiętam)

wzmacniacz ground zero gzna 4350x

brakuje jeszcze głośnika nisko tonowego i tu pytanie do was co kupić żeby fajnie grało(w rozsądnych pieniądzach oczywiście :hyhy: )

 

 

Mam jeszcze jeden problem z kablami sygnałowymi(zwykłe tanie 60 zł) tzn jak puściłe je po prawym progu słychac było buczenie non stop,teraz sa przy lewym progu i mam w głośnikach obrotomierz,wiem że jest to wina kabli + które sieją i powodują zakłucenia,jest może jakis patent żeby je zaizolować ,jakiś filtr załorzyć czy coś,czy kupić kable za 200 zł?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami wzmacniacz wyłapuje szumy jak ma zle zrobiona elektryke

szczerze watpie zeby w GZ był jakis badziew z elektryką, to nie BOSS.

a przysłuchaj w jakich głosnikach buczy (we szystkich czy moze w sednich, moze w gwizdkach) pote trzeba by pomyslec nad oblukaniem podłącznia radia, sterowania (ew. pociagnac nowy kabelek z zasilania do radia (kiedys u mnie pomogło - miałem tzw. obrotomierz w głosnikach)

ale na początek zajmij sie ISO

sprubuj podłączyc jakiegos suba i czy w nim tez buczy na załączonym wzmaku

powolutku dojdziesz do tego :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj podpinalem ode blapunkta 5,1surround... Nie jest to szajs a piszczala az milo.. Podlaczyłem cos a'la voice kraft-i nastała miła cisza

dla mnie blaupunkt to sprzęt "marketowy"

 

słychać w wysokotonowych w wooferze nie słychać ale jak puściłem kable środkiem auta na dziko tzn po tapicerce ,fotelach itp było cicho ,iso mam seryjne

to jak nie słychac to normalne przebicie na kablach, jak pocigniesz je srodkiem to postaraj sie zeby jedna stroną szły sygnałówki a po drugiej zasilające.

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam ponownie,odświerze troche temat

szukam woofer mam do wydania 700-800 pln (w razie potzreby moge dołożyć jakieś 150-200 pln :] )chce go podłączyć pod wzmacniacz gzna 4350x http://www.ground-zero-audio.com/english/0...ghend_level.htm chce żeby było miękko i precyzyjnie nie musi łomotu robić.pozdrawiam i czekam na podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...