Skocz do zawartości

Kenwood KAC-PS501F - pytanie


bzyku163
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ten PS501F nada się do jakiegoś w miarę konkretnego zestawu odseparowanego powiedzmy klasy do 500zł oraz z 200w 8" jakościowym subem?

 

Morel Tempo 6, HSK, Rainbowy itp itd. Suby np Audiosystem HX08SQ, Stare rockfordy itp da sobie z tym spokojnnie rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty draniu :P:

Gdybyś jeszcze chwile się wahał to wzmacniacz jechałby już do mnie...

Pzdr

 

Ja bym nie kupił tego wzmaka bo nie było mowy w aukcji o jego stanie technicznym i wizualnym a alegrowicz który go sprzedaje ma tylko 1 komentarz......Jednak mam nadzieje że wszystko będzie ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No wiec tak, wszystko juz skompletowane, dlatego postanowilem sie wypowiedziec na temat zestawu.

Pod tym Kenwoodem gra przod - Helix B 62C, i Subwoofer - padlo na PowerBass'a S-10.

 

Szczerze mowiac, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, nie spodziewalem sie ze az tak to zagra.

I napewno te osiagi sa spowodowane wysoka klasa tego wzmacniacza.

 

Z tym ze jest jeszcze jedna niepokojaca mnie sprawa. Po ok. 30 Min gry, wzmacniacz w sekcji Suba zaczyna sie bardzo grzac.

Czym to moze byc spowodowane ? Dodam takze ze na wylaczonym silniku nieraz pokaze sie "low voltage" na wzmacniaczu.

Czy myslicie ze powinienem dokupic do zestawu jakis Kondenstator ?

 

P.S. Do wszystkich ktorzy wahali sie przy zakupie tego wzmacniacza - SZCZERZE POLECAM.

Pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rozumiem, nie potrzebny bedzie kondensator do tego ?

I jaka moze byc przyczyna tego grzania ? i czy bardzo jest to niebezpieczne dla wzmaka ?

Jak w studni nie ma wody to nawet najlepszy hydrofor nie pomoże :)

 

Co do nadmiernego grzania się wzmacniacza to może mieć ono związek właśnie z niskim napięciem akumulatora. Na początek odepnij aku, solidnie doładuj i wtedy sprawdź jak mocno się grzeje. Jeśli nie pomoże to wskazana będzie wymiana aku i oczywiście przegląd całego ładowania aku oraz instalacji elektrycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam również ps501 i mi też raz pokazał "low voltage" ale to było tak ze auto stało całą noc w garażu, rano przyszedłem i nie właczając silnika puściłem sobie muzykę (dość głośno) i na wzmaku również zaświeciło się na czerwono "low voltage" ale tylko ten jeden raz i zaznaczam że rano (przez całą noc nikt auta nie odpalał). Auto 2 letnie, aku 70aH, brak kondka, przód rainbow 100W RMS + sub mtx 200RMS.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...